Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek, aki már lassan...

Van köztetek, aki már lassan 30 körül van, de még várnak a babával?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
38 évesen estem teherbe, és szültem gond nélkül-ha erre irányul a kérdésed.
2015. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30 évesen még nem akartam gyereket szülni. 33 voltam, amikor már mindketten vágytunk rá. Azóta született még egy babánk. Nagyon jó döntés volt.
2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen szerettem volna 32 lettem mire sikerült.A barátnőm 35 látott neki,most 40 és még mindig nem jött össze.Azért ezt is kalkuláld bele.
2015. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kíváncsi. Lassan én is a 30-asok táborát erősítem és valamiért van bennem egy félelem. Méghozzá pont az miatt, amit utolsó írt. Évek óta arra várok, mikor lesz családom, ez minden vágyam, álmom. Nem tudom miért, régen nem voltam ilyen. Viszont most még nem lenne aktuális, mondjuk úgy, hogy egy 2 év múlva. Az az eredeti terv. Viszont attól félek, mi van, ha nem jön majd össze. Mi van, ha én is azok közé tartozom majd, akik évek óta várnak a babára. Szóval foglalkoztat a dolog...
2015. aug. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!