Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek, aki...

Van olyan köztetek, aki különböző okok miatt (baba és külső dolgok, családi ügyek, betegségek, stb. ) miatt végig idegeskedte / sírta a terhességét? Minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sírni nem sírtam, viszont nem volt leányálom a babavárás. Sajnos volt néhány "jószándékú" közeli rokon, aki mindenképpen bele akart szólni a dolgainkba, anyósom egészen addig elment, hogy igyekezett a férjemet és a 3 nagy gyerekünket is ellenem és a baba ellen fordítani. Sajnos majdnem sikerült is neki....

A kilányom tökéletes súllyal,makk egészségesen született és ma már 3,5 éves, tökéletesen kiegyensúlyozott, okos "nagylány". Igaz, születése után anyóst közös erővel elhallgattattuk, a kialakult problémákat megoldottuk, megbeszéltük.

2012. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyum családi okok miatt végig idegeskedte az egész terhességét! egészségesnek egészséges vagyok, de állandóan ingerlékeny, és fogcsíra hiányos lettem és a fogorvosom az idegekedésre vezette vissza!

Próbálj meg nyugodt maradni, és nagyokat sétálni!

2012. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Megnyugtattatok. Sajnos olyan dolgok vannak, amiket nem tudok kiiktatni, de próbálok, amennyire lehet, nyugodt maradni a baba érdekében. Kár, hogy a tequila nem tenne jót neki, csak az én idegeimnek :)
2012. jan. 20. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj nem őrlődni! Ha rajtad kívülálló dolgok okozzák, akkor "vedd be a lesz.rom tablettát"!. Az, hogy néha feszültebb, idegesebb vagy, kivédhetetlen. Csupán az állandó, feloldás nélküli stresz okozha gondokat! Most neked a kisbabád a fontos, próbáld úgy nézni a nehézségeket, hogy te akkor is megpróbálsz, ha csak érte túllépni a környezeted okozta gondokon! Én is így próbáltam kicsit segíteni magamon... 1. voltam
2012. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon stresszes volt a terhességem, most 4,5 éves a kisfiam, egészséges, de magatartás zavaros, amivel most pszichológushoz járunk.Talán van összefüggés...
2012. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az én terhességemnél nem sok sírósabb van. A 16. héttől annyira zsibbadt a lábam, biztos voltam benne, hogy sclerosis multiplexem van, több neurológusnál jártam de egyik se tudott megnyugtatni, mert valóban benne volt a pakliban (16 hetesen még nem akkor a méh, hogy magyarázza ezt a tünetet). Rettenetes fél év következett, szabályosan rettegtem, rengeteget sírtam. Sajnos nem sok öröm volt így a várandósságban és közben lelkiismeret furdalásom volt, hogy a babával nem is foglalkozopk csak magammal. Aztán megszületett a makk egészséges kislányunk, tök biztos voltam benne, hogy egy sírós idegbeteg baba lesz, de nem volt igazam. Teljesen nyugis, kiegyensúlyozott, boldog kisbabám van, aki már 10 hónapos és úgy tűnik az anyaméhben meg volt védve minden rossz érzéstől ami engem kínzott. Szóval én csak nyugtatni szeretnélek, hogy a baba semmiben nem fog kárt szenvedni, legalábbis én ezt tapasztaltam. Ja és a szülés után 1 hónappal elmúlt a lábzsibbadás, szóval mégiscsak valami terhességgel kapcsolatos tünet volt.
2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyien válaszoltatok.
2012. jan. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!