Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis segítséget kérnék,...

Egy kis segítséget kérnék, most először van ilyenhez "szerencsém". Ez halvány pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

38. napon vagyok, pms nincs, viszont néha-néha barnázok, de csak nagyon halványan, tegnap óta hányingerem van és középen feszül a hasam, a köldököm alatt kb 5 centivel.


[link]

[link]


Köszönöm a segítséget!


2015. aug. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ez csak száradási sajnos. :/
2015. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez negatív
2015. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív :/
2015. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én látom mire gondolsz, de nem bíztatlak. Nekem ennél rózsaszínebb csíkom lett, és nem volt baba. Jól látom hogy ez x-epil teszt?
2015. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen, x-epil.. az az érdekes, hogy nem szürke, hanem rózsaszín. ha rakok rá egy kis retust (szakmám), akkor egész jól látszik képen is, hogy rózsaszínes. csak reggel megcsináltam félálomban, aztán el is felejtettem megnézni.

egyébként a múlt havi ciklusom 37 napos volt, előtte átlag 30...

2015. aug. 6. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Reggeli vizeletből csináltad? Ha nem, akkor javaslom hogy reggel csinálj egyet, de aztán írd ám meg az eredményt :)
2015. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ma reggeli :) a párját megcsinálom holnap, aztán megpróbálom nem elfelejteni még reggel megnézni :D
2015. aug. 6. 22:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon halvány pozi.Hanyadik dpo- n vagy?

Én egyébként nem hiszek a száradási vagy a szellemcsíkban.

2015. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem tudom mikor volt pé, mert nem mérek hőt, a köv. ciklustól van tervbe véve (már ha lesz)... két kalkulátoros naptárban vezetem a ciklusaimat, az egyik szerint 11-én, a másik szerint 23-án volt pém, de általában 2-3 naponta együtt voltunk, azt pedig itt vezetem:

[link]

2015. aug. 6. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:
ez száradási. nekem is pont ilyen volt előző ciklusban. sajnálom.
2015. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!