Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10es érzékenységű teszt...

10es érzékenységű teszt halvány pozitív, két nap múlva 25-ös teszt szinte negatív, lehet belőle még pozi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7-én voltunk együtt amiből sikerülhetett a baba, 10napra rá most pénteken teszteltem egy 10-es tesztel halvány pozitívat majd vasárnap reggel 25-ös teszt szinte full negatívnak látszott. Ez lehetséges? Lehet túl korán teszteltem? Együttlét után 14 nap az keddre esik akkor tervezek új tesztet.


Tünetem lassan másfél hete egyre jobban fáj a bal petefészkem ami szintén volt előző terhességemnél, és most péntek óta hányinger éjjel hajnalban és délelőtt. Egyszer volt pénteken egy barna maszat ami annyira pici volt, hogy ha nincs bent tisztasági észre se veszem. Bő folyásom van egyébként, és szombat reggeli együttlét után volt néha egy kis rózsaszín igen halvány "folyásszerű maszat" amit csak a wc papíron láttam a betéten nem..



2015. júl. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges tesztelgetni egy-két (talán)beképzelt tünet után.Nem mondom,hogy nincs rá esély,de ne görcsölj rá ennyire,ha nem jön meg,akkor tesztelj!
2015. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom és értem, hogy nem szabad, sajnos nem tudom mikor kéne vagy fog megjönni mert vetélésem volt :S Doki engedélyével lehettünk együtt, de tudtommal már meg kellett volna jönnie és csak azért gondolok még babára mert előző terhességnél is ugyan ezt éreztem ellenben az elmúlt kb 15 évben egy mensimnél se volt ilyen.


De köszi a választ és igazad van nem kéne rá görcsölnöm... de nehéz...főleg a történtek után.

2015. júl. 19. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértelek és sajnálom az előzőt...Igen,így tényleg nehéz nem izgulni,de szerintem sokkal hamarabb összejön,ha lazábbra veszed,ugyanúgy telnek a mindennapok.Így,hogy még azóta nem jött meg,tényleg nehezebb,de én drukkolok.:)
2015. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Azért majd megírom, hogy mizu :) Kivételesen örülnék akármelyik végeredménynek, mert ez a fájás meg hányinger nem túl megnyerő :D
2015. júl. 19. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

A 10-es érzékenységű, ha jól tudom, sokkal érzékenyebb, mint a 25-ös, ergo egy korai terhességnél, mint ami nálad is fennállhat, az a normális, hogy a 10-es már halványan mutatja, a 25-ös meg még egyáltalán. És ez nem azért van, mert gond van, hanem mert nagyon korai a terhesség, ezért nem mindegy, hogy milyen érzékenységű a teszt és a vizelet koncentráltsága sem mindegy.

Majd ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj, reggeli első vizeletből.

Túl korán teszteltél!

2015. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 whitelady1 ***** válasza:
Rosmannos Facelle tesztet csinálj! 25-ös de ugyan úgy mutatott nekem mint a 10-es!!! Drukkolok
2015. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!