Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt után...

Halvány pozitív teszt után két nap vérzés és 5 nap pecsételő vérzés volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a tesztet, halványan pozitív lett.

Másnap reggel megjött. Meg volt két napig, nagyon fájt a derekam, olyan égő érzést is éreztem a derekamba.

Aztán egyik pillanatról a másikra hirtelen már csak alig véreztem elég volt a tisztasági betét.

Volt már valaki így?

Lehet, hogy vetélés volt? Vagy a halvány pozitív teszt volt a rossz? Teszteljek újra?

Az orvoshoz jövőhétre kaptam időpontot. :(



2015. júl. 13. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem vetélés.
2015. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak kémiai terhesség volt, nem tudott beágyazódni sem.
2015. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha van pozi teszted és vézel mehetsz az ügyeletre,kórház ambulaciájára megvizsgálnak kapsz gyógyszert.csinálj még egy tesztet lehet hogy csak hematóma.elég sokan véreznek az első trimeszterben.szorítok nektek!!!
2015. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok most, holnap reggel tesztelek megint. Ez bármi lehet még méhen kivüli is.
2015. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reggel csináltam egy tesztet negatív lett.
2015. júl. 14. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!