Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első alkalom után terhes lehetek?

Első alkalom után terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Kb 1hete tortent,nem terveztem h lefekszek vele de ugy alakult,nem hasznaltunk gumit de nem bennem elvezett el, es meg nem is vereztem el utanna,ez vezethet terhesseghez?

2015. aug. 7. 16:34
 1/5 anonim válasza:
2015. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Valamilyen fogamzásgátlót szedsz? Azt mondjuk nem átana tudnunk.


Személy szerint én annak örülök most itt a legjobban, hogy nem véreztél el utána. Ahhoz nagyon durvának kell lennie a szexnek. :D


Viccet félretéve - előfordulhat, de alapesetben azért nem ennyire könnyű teherbe esni. Azt neked kell tudnod, hogy mikor kéne megjönnie, és ahhoz képest mennyit késik.

2015. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem benned élvezett el, az előváladékkal vagy menet közben is bejuthatott néhány spermium. A ciklusod hányadik napján történt? (A legutóbbi vérzésed első napját kell 1. napnak venni.) Ha a ciklusod közepén történt (10-16. nap között) akkor nagyobb a valószínűsége a megtermékenyülésnek, mint ha az előtt vagy után esik meg.

Az, hogy véreztél-e vagy sem, az teljesen érdektelen a teherbeesés szempontjából.

2015. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hemzseg az oldal az ilyen kérdésektől, amikor "úgy alakult", hogy nem használtatok gumit. Mi a lófsznak szexel az, aki nem tudja a körülményeket alakítani?
2015. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jó hír: Nem véreztél el

Rossz hír: Lehetsz terhes

2015. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!