Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy kerdesem lenne, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kerdesem lenne, hogy a bartnommel most volt az elso alkalom. Kb fel percig tartott kb ameg elvesziti semmi tobb, nem mentem bele kozel se voltam hozza. Akkor lehet terhes? Ennyitol gondolom nem vagy megis?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az igazán jó szex fél perc aztán ide kiírja és még azt se tudja mitől lesz valaki terhes :)
2015. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óvszer és fogamzásgátló tabletta szedése nélkül(nőnek) beledugtad a farkad a hüvelyébe= lehet terhes, az teljesen mindegy, hogy mennyi ideig voltál benne, nyilván fel voltál izgulva és előváladékoztál és az előváladék belement, akkor már meg van az esélye. :)
2015. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt rajtad óvszer, vagy a csaj nem szed fogamzásgátlót, persze, nagy esély van rá
2015. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok jó a témában mi az az előváladék? Attól még nem lehet terhes valaki nemde?
2015. febr. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!