Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy nem?

Jyta kérdése:

Terhes lehetek, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

A párommal 3 HETE!! voltunk együtt utoljára, mielőtt elutazott. A saját (24 napos) ciklusomhoz képest már egy hete késik (rám nem jellemző, hogy késsen, mindig pontos, vagy korábban jön meg a mensim). 3 napos késénél vettem 2 tesztet (gyógyszertárból, normálisat), mindkettő egyértelműen negatív lett. Azóta még mindig nem jött meg.

Nem terveztünk babát, és amúgy nem is érzem magam terhesnek (van már egy 7 éves Nagyfiam, tudom, milyen).

A kérdés lényege, hogy ha 3 hete voltunk együtt utoljára, annak már ugye látszódnia kellett volna a teszteken. Lehetek-e mégis terhes??

Köszönöm a segítséget előre is!! :-)



2015. aug. 8. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy
2015. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg a mensid, lehetséges, igen. Érdemes várnod még egy hetet, figyelned a ciklusod, és ismételni a tesztet. Ha 2 hét is kimaradt, akkor látogass meg egy orvost. Ő többet fog tudni mondani.


Az a 3 héttel ezelőtti együttlét védekezés mellett volt?

2015. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megszakítással, igen. Maximum az "előcseppektől" lehetek, ha igen...
2015. aug. 8. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
a megszakítás nem védekezés úgyhogy igen, simán lehetsz terhes, szerintem is várj még egy hetet a teszttel, ha az is negatív akkor meg menj orvoshoz.
2015. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2015. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt nem írtam hozzá, hogy a teszt 2,5 héttel az utolsó együttlét után volt (lehet, hogy eredetileg nem volt elég egyértelmű, kivehető ez).

Így is ugyanaz a vélemény??

2015. aug. 8. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjött!!!!!!!!!! :-)
2015. aug. 9. 09:57
 8/8 anonim válasza:

JUHUUUUU!!!


én is így vagyok a munkakedvvel reggelente. vagy megjön, vagy nem. aztán általában csak megjön.

2015. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!