Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám rendszeresíteni...

Hogyan tudnám rendszeresíteni a ciklusom? Tudnátok segíteni mi az ami a legjobb módszer babásodáshoz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Magadtól sehogy.

Elmész orvoshoz és ő majd kideríti az okát, hogy miért nem rendszeres.

Amúgy pontosan mire gondolsz, mikor azt írod, hogy nem rendszeres? Van minden hónapban, csak nem napra pontos (mert ez nem gond) vagy van olyan, hogy hónapokat kimaradozik (mert az gond)?

2015. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Van hogy előbb jön meg 3 nappal..

van hogy 1hetet késik..

2015. aug. 9. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Az még alapvetően nem biztos, hogy gondot jelent. Menj el orvoshoz, és kiderül.
2015. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De ha megvan minden hónapban, akkor ez nem zárja ki a lehetőségét annak, hogy összejöjjön.

Nekem általában véve kb. 24-25 napos ciklusaim vannak, de egyébként, mielőtt terhes lettem volna, a 22 napos ciklustól kezdve a 30 napig volt mindig. És 7 hónap alatt jött össze.

Szóval ha van minden hónapban, csak nem napra pontos, az nem feltétlenül gond vagy hátrány.

2015. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mikor érdemes együtt lennünk?
2015. aug. 9. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizonytalan a ciklusod, akkor érdemes ovulációs tesztet használni, és akkor jobban fogod látni, mikor érdemes együtt lenni. A fastest.hu -ról rendeltem annak idején terhességi tesztet, ott láttam, hogy nagy csomagban van ovu teszt is jó áron.
2015. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak szexeltek kétnaponta, aztán ha még fél év után sincs semmi, akkor lehet elkezdeni ovutesztelgetni, addig felesleges rápörögni.
2015. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes együtt lenni, amikor kedvetek támad a dologhoz!:) Nincs titok, nem kell ráparázni.
2015. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon rendesek vagytok!! Mindenkinek megy a zöld! Nagyon csalódott vagyok,mert most 1 hetet lésett. És 2 halvány pozi teszt is lett..


Igazatok van, ovutesztet mindenképp beszerzek.. az orvosom ajánlotta,az IlInofolic port napi2x1 et esetleg tapasztalatok?

2015. aug. 9. 11:56
 10/11 anonim válasza:
10 eves korom ota van menzeszem ami 4-5 havonta jott meg.eleinte rafogtak h tul fiatal vagyok varjak. Ra 6 evre lett 2 cisztam ami felszivodott 2 alatt. 15 ev alatt minimum 8 orvosnal es mindegyik azt mondta a ciklusomra h meg nem allt be es varjak. Ez ev marciusaban elkezdtem szedni e-vitamint es ra 1 honapra terhes lettem. Hozzateszem a terhessegem alatt allapitottak meg h pcos-em van. A diagnozis elott magyarban voltam orvosnal. Egyiksem tudta ezt mondani vagy gyogyszert adni vagy barmi mast. Ezt Londonban az elso orvos megallapitotta ranezesre es igazolta. Ha vmi bajod van menj orvoshoz es kerdezz ra arra amit gondolsz. Ne menj ki a rendelobol amig ki nem irnak vizsgalatra(teljesre). Remelem osszejon a baba nektek :)
2015. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!