Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?...

Van esély a terhességre? Bonyolult sztori.

Figyelt kérdés

18 éves szűz lany vagyok.

A barátommal elmentünk egy hideg, édesvízű tóhoz (nem tudom, ez számít-e), de nem vittunk fürdőruhát, igy bugyiban (illetve ő boxerben) furodtunk benne. Ő fel volt izgulva, hozzám is nyomta az erekciójat a puncimhoz, illetve én egyszer benyútam neki oda és 2-3x meghúzgáltam neki (mintha Vertem volna). Utana par perccel kesobb a bugyimba is benyúltam, mert kicsit belement a homok és azt próbáltam kiszedni. Ez pont a legtermékenyebb idoszakomban tortent, 2 héttel az előző mentruácio utan, 2 héttel a következő elott.


Most kell majd a napokban valamikor h megjöjjön, de kicsit felek. Nekem szokott lenni PMS-em a mentruáciot megelőző 2-3 napon (mellfájás és mehgorcs). De ebben az esetben ez már egy hete tart lassan, illetve sokkal erősebb is. Olvastam, hogy ez lehet a terhesség elso par tünete is a megtrrnékenyítés utáni 1-2 héten. Ugye ez most nem megszokott, hogy ilyen eros es hosszu legyen a PMS. Illetve kicsit émelygek is, de lehet ez mar csak beképzelem. Mennyi az esely a terhességre?


2015. aug. 9. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szinte semmi.
2015. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát ennyitől nem lehetsz terhes ...
2015. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked a gimis biológia órák valahogy kimaradtak?
2015. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem. Tudom, hogy neki aktussal lehetséges a terhesség.

De hallani mar ilyen fura esetekről is :S

2015. aug. 9. 14:33
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen jellegű fura teherbe esések nincsenek.

Ha mégis hallasz ilyet, az kamu.

Vagy kimaradt az a rész, amikor bedugta a srác, csak egy kicsit...

De attól, hogy vízben simogattátok egymást, meg néha magatokat, nem lesz gyerek.

2015. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Uhh hát nagyon felek, kicsit szúrkál is a méhem :S mondjuk ezt is a PMS-nek gondolom (gondoltam)
2015. aug. 9. 16:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem csak simogatás volt, oda is dörzsölte a puncimhoz a merev farkát. Megkerdeztem, elvileg nagyon fel volt izgulva, de nem élvezett el.
2015. aug. 9. 16:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól lehetnél esetleg...de szinte 0 % rá az esély,mert még csak be se tette... nem kell aggódni sztem. :)
2015. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nos,ha két egészséges felnőtt ember azért szeretkezik,hogy legyen gyermekük (=szex célja a gyermeknemzés),és rendesen csinálják (pont akkor,pont úgy ahogy kell),akkor is csak kb.30% körüli az esély(biztos van aki pontos statisztikai adatot tud mondani),hogy abból gyermek születik 9 hónap múlva. A te történeteddel az esélyt nem tudom megmondani. Talán 0,0000000000000000000000000000001% lehet.Szerintem nincs ennyire peches ember a Földön...:)
2015. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0,000000000000000000000001%
2015. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!