Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a terhességre?...

Van esély a terhességre? Bonyolult sztori.

Figyelt kérdés

18 éves szűz lany vagyok.

A barátommal elmentünk egy hideg, édesvízű tóhoz (nem tudom, ez számít-e), de nem vittunk fürdőruhát, igy bugyiban (illetve ő boxerben) furodtunk benne. Ő fel volt izgulva, hozzám is nyomta az erekciójat a puncimhoz, illetve én egyszer benyútam neki oda és 2-3x meghúzgáltam neki (mintha Vertem volna). Utana par perccel kesobb a bugyimba is benyúltam, mert kicsit belement a homok és azt próbáltam kiszedni. Ez pont a legtermékenyebb idoszakomban tortent, 2 héttel az előző mentruácio utan, 2 héttel a következő elott.


Most kell majd a napokban valamikor h megjöjjön, de kicsit felek. Nekem szokott lenni PMS-em a mentruáciot megelőző 2-3 napon (mellfájás és mehgorcs). De ebben az esetben ez már egy hete tart lassan, illetve sokkal erősebb is. Olvastam, hogy ez lehet a terhesség elso par tünete is a megtrrnékenyítés utáni 1-2 héten. Ugye ez most nem megszokott, hogy ilyen eros es hosszu legyen a PMS. Illetve kicsit émelygek is, de lehet ez mar csak beképzelem. Mennyi az esely a terhességre?


2015. aug. 9. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szorozd meg a nullákat még hárommal,nem vesz be többet!
2015. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Remelem, igazatok van!

De a baratom már teljesen ugy beszel, mintha terhes lennék.. Mar tervezi h suli mellett elmegy dolgozni meg minden. Szoval nem nyugtat meg :D teljesen beleherrgeljük magunkat ebbe a témába. :S

2015. aug. 9. 19:30
 13/14 anonim ***** válasza:
A barátod jó fej, hogy ha lenne baba, vállalná és nem lécelne le, de az előttem szólókkal egyetértve, szerintem nem vagy terhes, nyugi.
2015. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mi vagy te Szűz Mária? nem kell bekakilni..
2017. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!