Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk melyik...

Gabi86 kérdése:

Babát szeretnénk melyik internetes kalkulátor a legjobb?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ajanlom. Nem tudhatod, hogy neked mikor van peteeresed...

vegyel egy halom vateras ovu tesztet. Nem draga... inkabb azzal tudod beloni, hogy mikor lehet peteeresed es esely fogantatasra.

ha most vagtok bele, akkor ez sem feltetlen kell, csak minden mssnap szeretkezni, akkor tuti nem hagyjatok ki az eselyes napot, napokat!

Sok sikert!

2015. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem jó... Hőmérőzhetsz, ha gondolod, az nagyon szépen mutatja, bár igaz, az utólag, de ha néhány hónapig vezetsz hőmérsékletgörbét, akkor már tudni fogod, neked kb. mikor van ovud. (Az azért is jó, mert azzal rögtön észreveszed, ha vmi nincs rendben. Elég sok problémára rávilágyít. De ilyen úgysem lesz! :))

De ha nem szeretnél hőmérőzni, a legegyszerűbb, ha 2 naponta együtt vagytok, és akkor biztos, hogy az ovu környékét is eltaláljátok! :) Hajrá!

2015. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem jó. Pár napot csalnak!
2015. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első körben csak szexeljetek kétnaponta. Aztán ha fél év után sem jön össze, lehet ovutesztelgetni.
2015. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.az az igazsàg 2. Gyerkőc lesz így (apa sokat dolgozik ês fáradt)nem igazan tudunk/vagyunk annyit együtt.de még egyszer köszi.akkor bîzunk a szerencsében.
2015. aug. 10. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a ciklus.hu oldalt használtam. Fél év alatt jött össze a baba a hőmérőzéssel, de csak azért ilyen sok idő alatt, mert az én férjem is sokat dolgozott, néha külföldön volt peteéréskor. De igazából szerintem bármilyen internetes oldal jó, ahol tudod vezetni a hőd. 2-3 hónap után kiderül nagyjából mikor van peteérésed, és akár el is hagyhatod a hőmérőzést.
2015. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen
2015. aug. 10. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!