Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesseg jele volt...

Lehet a terhesseg jele volt ez a 2 napig tarto, szintelen folyas a fehernemumon?

Figyelt kérdés
Tegnap lett volna a mensi napja, de nem volt semmi barnazas mint szokott elotte, hanem ilyen vizes, pisiles szeru kis folyas volt 2 napig. Amigy vedekezes nelkul szeretkezunk mert babat szeretnenk.

2015. aug. 9. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már tesztelhetsz, az lenne a biztosabb!

Folyásból, szagokból, érzésekből csak tippelgetni tudunk.

2015. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom a tesztelesbol mar meglehetne tudni, de mivel jelenleg kulfoldon vagyok,itt nem tudok most venni.
2015. aug. 9. 15:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, de lehet, hogy csak késik... Ha tapasztalatokat szeretnél, azért írtad ki a kérdést, nekem az eddigi 2 terhességem alkalmával volt fehér folyásom. Csak az a baj, hogy nekem pl menses előtt is szokott lenni vízes folyás, így nekem nem tudom, mi lett volna, ha egyébként nincs ilyen...
2015. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem minden honapban barnazas van elotte, es sosem kesett meg, inkabb mindig elobb jon meg, van h. elobb 3 akar 5 nappal is.
2015. aug. 9. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt az első jele mikor terhes voltam :D Vizszerü folyásom volt :)

Ird meg mi lett a fejlemény, kiváncsi vagyok nagyon :)

2015. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
OK majd megirom neked. De nekem ez a folyas, 2 nap utan elmult
2015. aug. 9. 17:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Semderekfajasomnincs, semmi jele a mensinek. Remelem osszejott vegre mar.
2015. aug. 9. 17:08
 8/12 anonim ***** válasza:
5# Nekem sem fájt a derekam, sem a cicim, nem volt hányingerem. Holnap tesztelj :)
2015. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos tesztet nemtudok most venni,mert eppen kulfoldon vagyok. Nekem sincs derekfajas,semmi panaszom. De minden pillanatban most ez van eszemben,h.remelem osszejott. Te hany hetes vagy most?
2015. aug. 9. 17:18
 10/12 A kérdező kommentje:
3. napja kesik ami sosem volt meg, meg mindig semmi barnazgatas, semmi derekfajdalom, semmi jele a mensinek, csak a multhetvegi 2 napos vizszeru folyas volt, ma pedig a szedules. Szerintetek?
2015. aug. 10. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!