Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-9. dpo-n iszonyú álmosság...

7-9. dpo-n iszonyú álmosság utalhat rá, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

5 hónapja próbálkozunk, azóta figyelem a dolgokat. Az ovut általában érzem, de most 2x is volt az enyhe szurkálás ciklus közepén, azért nem tudom pontosan.

Ovu után mindig érzékeny lesz a mellem + meg is duzzad, de most annyira nehéznek érzem őket, mint még kb sosem. Valamint ma szinte egész nap csak aludnék, pedig sosem szoktam napközben alvásra vágyni vagy aludni, csak ha beteg vagyok. Ma viszont már 2x is aludtam.

A menstruációig még egy hetem van.


2015. aug. 9. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
7. dpo-n jóformán be se ágyazódott. A kànikula miatt vagy ennyire álmos.
2015. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne keress tüneteket!Ha sikerükt is még csak most kezd beágyazódni.A nem várt napján tesztelj.Ajánlom a facelle tesztet,az nagyon jó!

Drukkolok!majd írd meg mi lett!

2015. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én dettó így voltam, mint te. Mensi előtt egy héttel rám tört az álmosság. Aludtam is egy órát, pedig sose szoktam, én is csak akkor, ha beteg vagyok.

Ma van a nem várt napja és elég erős pozit teszteltem. :)

Nem tudom, hogy van-e összefüggés a kettő között, de nekem bejött. :) drukkolok, hogy neked is! ;)

2015. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átlag 28 napos ciklusaim félidejében szoktam érezni a peteérés tüneteit, de sosem hőmérőztem vagy csináltam ovu tesztet, mert nem próbálkoztunk még babával, csak későbbre terveztük. Egyik hónapban aztán lazára vettük a dolgot és nem védekeztünk, ráadásul középidőben minden nap együtt voltunk. Mivel eszembe sem jutott, hogy pikk-pakk "besikerülhet" a baba, nem kerestem ideje korán tüneteket magamon, azonban a ciklusom 23. napján egy addig soha nem tapasztalt álmosság lett úrrá rajtam. Valamiért egyből a terhesség jutott eszembe, ezért vettem tesztet, ami a ciklusom 24. napján este (!) halvány pozitívat mutatott. Az első trimeszterben a mérhetetlen álmosságon kívül csak enyhe görcsök jelentkeztek, más tünetem nem is volt. Az eredmény elmúlt 1 éves. :)
2015. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Igyekszem nem keresni, de amikor valami ennyire "furcsa" dolog jön, csak eszembe jut, hogy hátha.

3. és 4. válaszoló, remélem, nálam is hasonló lesz az eredmény :))

2015. aug. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!