Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetekből lehet következtetni...

Tünetekből lehet következtetni, hogy fiú lesz vagy lány? Gondolok arra, hogy álmosság, émelygés, rosszkedv, savanyú kívánása utalhat a baba nemére?

Figyelt kérdés
Ha émelygek és uborkát kívánok és mást nem nagyon , lehet tudni hogy mi lesz a neme? 7 hetes
2009. okt. 1. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.

Kisfiamnál sósat és a savanyút kívántam és émelyegtem.A lányaimnál pedig az édeset ettem meg rengeteg gyümőlcsöt.Velük viszont félidőig hánytam is.

2009. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Anyukám tapasztalata: A 2 lánnyal végig hányt, velem még a szülőszobán is. A a fiúval viszont semmi baja nem volt. Nekem is fiam van és talán 2x volt hányingerem vele a terhességem alatt, de azt is a Gravidának tudtam be, mert éhgyomorra vettem be:S Én úgy igazából nem volt kívánós a kisfiammal, de terhesen szerettem a sört, amit terhesség előtt és azóta sem tudok meginni. De terhesen olyan jól esett 1-2 korty a pároméból. Nem tudom, hogy csak a véletlen műve e, de én már az elejétől éreztem, hogy nekem fiam lesz. Még 3 hónapos nem voltam, de már vásárolgattam a kék dolgokat neki. :)

2009. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is uborkát kívántam nagyon az elején és sok sósat bár semmi rosszullétem, émelygésem nem volt. Ekkor még nem tudtam, hogy aki bent van egy fiú baba. Most viszont az elején nagyon sokszor voltam/vagyok rosszul. Hányinger...stb. Most egyáltalán nem kívánom se a sósat se az uborkát inkább rengeteg gyümölcsöt. Pár nap és lehet már tudni fogjuk a nemét is...

Kíváncsiak vagyunk. :)

2009. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

én is az édeset kívánom, és kislányom lesz. Előtte is nagyon édesszájú voltam. találtam neked egy írást, bemásolom, nálam ez bevált, mert eléggé édesszájú voltam a terhesség előtt is.Mondjuk ez a terhesség előtte vonatkozik, de hátha hasznos :-)


Ha lányt szeretnénk:

Sok kálcium, kevés só!

Ajánlott:

· tejtermékek ( kivéve a sajt )

· gabonafélék - rizs

· húsfélék - szárnyasok

· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót

· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper



Nem ajánlott:

· sajt ( sós )

· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )

· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )

· füstölt hús, felvágott, sertés

· füstölt hal, tenger gyümölcsei

· konzerves gyümölcsök, banán, datolya

· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs

· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )

Ha fiút szeretnénk:

Ajánlott:

· sós ételek

· bármilyen húsféle, legjobbak a hirtelen sültek

· zöldség - bármi, ami nem spenót, saláta

· kenyér, tészta


Nem ajánlott:

· tej ( tejcukor miatt )

· spenót, zölbab, saláta

· tojás

2009. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem hülyeség, a tünetekből nem lehet következtetni a bab nemére! Ha bejön, az csak véletlen.


Én az egyik lányommal rengeteg savanyú uborkát ettem, a másikkal pedig édességet végig. Álmos, fáradt is csak az egyikkel voltam. Mindketten lányok!


A XXI. században ilyenekben hinni.... :P

2009. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Bocs:

bab= BABA

2009. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsővel rengeteg narancsot ettem, csak a savanyú dolgokat kívántam, rosszullétem nem volt és kisfiam lett. Most a másodikkal, a barackért vagyok oda, amúgy mindent eszek, édeset-sósat. Az elején rettentő rosszul voltam, nagyon szenvedtem a rosszullétektől, és ismét kisfiunk lesz:) Nekem is azt mondták tuti lány lesz, mert nagyon rosszul voltam, de kukis a drága:) Szerintem ezekre nem lehet adni.Boldog babavárást!

39 hetes kismami

2009. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ki mennyire hisz benne...

Anyám mindkét terhessége egyforma volt, öcsém van.

Anyósom terhessége egyforma volt, csak mást kívánt enni, 2 fia van.

Keresztanyámnak tök egyforma, 3 fia, 1 lánya van.

Nekem is tök egyforma, 1 lány, 1 fiú. Eddig meg nem tudtam volna enni az édeset, de 16 hetes korom óta megbolondulok érte... na erről ennyit...

Szerintem babona az egész, sak van akinél bejön...

2009. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem birtam mast meginni csak a nagyon savanyu es hideg citromos vizet.

Enni semmit nem kivantam, maximum gyumolcsoket ettem.

1.5 honapig szinte csak aludtam es dolgoztam.Ha volt 2 percem maris elaludtam.

Borzasztoan ereztem magam.Mindenhova ugy mentem, hogy 1-2 citrom volt a taskamban es egy uveg citromle.Ha jott az eros hanyinger akkor vagy meghamoztam gyorasn a citromot es belaharaptam vagy ittam a citromlevet.

A reggeli felkelestol az esti lefekvesig vegig hanyingerem volt.

Kislanyunk lesz :D

19 hetes mami

2009. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szia! Savanyút kívánok sokat, nem birom megenni pl. az érett szilvát. Napi egy mézes citromot bevágok.


Kisfiunk lesz


Viszont a szexet egyáltalán nem kívánom. Ez is lehet jel?

2009. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!