Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szerda környékére nem...

Akik szerda környékére nem várjátok, gondolom izgatottak vagytok? (Velem együtt. )

Figyelt kérdés
Igaz én már nem annyira vagyok izgatott, mert érzem, hogy meg jön, pedig még tüszőrepesztő inyekciót is kaptam most. De minden hiába, nektek szurkolok és remélem fogyunk erröl az oldalrol, nem még növekszik a számunk!
2010. márc. 8. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Holnapra nem várom.Ebben a hónapban már nem görcsöltem,hőt ne mértem,nem vettem ovutesztet sem.Sőőt!Ilyenkor már rohangáltam tesztekést feleslegesen,mert rá nemsokra szépen megjött:(

Most ha ADJA A JÓ ISTENKE,nem jön meg,akkor hétfőn fogok csak tesztelni.Addigra már késni fog úgy 5-6 napot--REMÉLEM!

DRUKKOLOK!!!

2010. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én is addigra várom, én most hőmérőztem először, de nekem is az az érzésem, hogy meg fog jönni!Nem szeretem magamat álltatni, a tüneteim pont olyanok, mint rendesen, csak a barnázás most nem jött! mi már 3,5 éve vagyunk házasok, soha nem védekeztünk, 4 hónapja odafigyelünk, de még mindig semmi :(
2010. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

En szombet korulre nem varom. Fajogat a hasam olyan kicsit szurkalosan, mar egy jo par napja, de a mellem nem erzekeny egyaltalan. Ugy izgulok... A gorbem igy nez ki:


[link]



Szoritok mindenkinek!

2010. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szerda-csütörtökre nem várom. A görbém elég biztató, még soha nem volt ennyire fent a hőm, mióta mérem. Szerintetek mikor teszteljek?

A.

[link]

2010. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólokhoz, én is szerdára nem várom, ez a 4. próbálkozásunk, cici nem fáj, semmi jel, olyan mindjárt megjön érzés

[link]

2010. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mi ujság csajok? Van már valakinek pozitív tesztje? Nekem tuti meg jön, mindig az a vége.
2010. márc. 9. 15:50
 7/20 anonim ***** válasza:
Szia, a mai 10.09-es vagyok! Ma egy tizedet emelkedett a hőm a tegnapihoz képest, 15 napja fent van a hőm, a hasamat néha-néha érzem, fehéres, krémes a nyálkám, nagyon remélem, hogy ez lesz az én hónapom
2010. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szia! ígéretesnek tünik a görbéd! Majd írd meg mi lett a vége! Megy a drukk mindenkinek!
2010. márc. 9. 16:59
 9/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is csatlakozom én mára-holnapra nem várom. Szerintem meg fog jönni sajnos. A görbém alapján azt hittem tegnap, hogy ma még lejjebb esik és megjön, de nem. Kíváncsi vagyok mi lesz holnap. Mindenkinek drukkolok! A görbém: [link]
2010. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Még nem jött meg!Drukkoljatok!Én is szurkolok Nektek!
2010. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!