Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy hétvégén a barátnőm mikor együtt vagyunk, nagyon szerelmes, suliközben meg fogalmazhatjuk úgy, hogy leszar!? Szombattól vasárnapig együtt vagyunk, majd szépen hétfő kedd szerda elteltével, nem nagyon foglalkozik velem.

Figyelt kérdés
A csaj ha ideges azon vezeti le a feszültségét akit legjobban szeret. Én vagyok mindig az akin levezeti.
2010. márc. 9. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ilyen ez a szakma.. :S nálam is ez van..

mondhatom ez van..

2010. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Uhh szívás,erre nem nagyon tudok mit mondani...

Talán beszéld meg vele.

2010. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mindig mindent megbeszélünk, segíteni akarok, megoldást erre az egészre, de hát minden felidegesíti, nem tudom. én próbálok pozitívan hozzá állni, megérteni, de háát...
2010. márc. 9. 19:23
 4/17 anonim válasza:
Ne izgulj. Simán nő! Ez a veszekedés a génjeibe van.
2010. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem a barátom csinálja pontosan ugyanezt... sok biztatót nem tudok mondani, valószínűleg nem szeret igazán vagy nem annyira mint te:((
2010. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lehetséges, mert én nagyon szeretem, de próbáltam már fékezni, mert mondta hogy megfújtom a szerelmemmel : S ilyenkor visszább vettem és akkor meg az volt a baj h elhanyagolom. én azt akarom hogy minden jó legyen!
2010. márc. 9. 19:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nagy rajta a nyomás. Hétköznap ne lógj rajta, várd, míg ő keres, ne legyél vele erőszakos. Szóval szerintem itt csak azzal van gond, hogy túl nagy a stressz rajta, és még téged is púpnak érez a hátán. Támogatni úgy is tudod, ha mellette maradsz lelkileg, ha biztosítod a szeretetedről, ha ott vagy neki biztos támaszként, akihez akármikor fordulhat. Nem kell folyton egymás nyakán lógni. Hétköznap várd, míg keres ő, hétvégén meg aztán úgyis minden rendbe jön, nem?

Csak légy türelmes.

Találj magadnak elfoglaltságot. :)

2010. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

oh. 19:34-es hozzászólásodra reagálva: akkor meg kellene találnod az arany középutat. Nem rajta lógni, de nem elhanyagolni. 1-2 sms hétköznap, pár perc beszélgetés telefonon, elémész a sulihoz és elviszed sütizni...

Viszont ez nincs összhangban a kérdéseddel: hétköznap nem foglalkozik veled...

a legtisztább mégis csak az lenne, ha elmondanád neki, mi aggaszt, és kérnéd, hogy segítsen megoldást találni.

2010. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagy rajta a nyomás, én mindig támogatom ott vagyok. Néha olyan dolgokat vág a fejemhez, teljesen jogtalanul, hogy nem tudok kiigazodni rajta, szokott olyanokat mondani, hogy biztos nem szeretem meg ehhez hasonlóakat. Valamikor direkt idegesít, ha éppen olyan kedvében van. Én a magánéletemet és a kapcsolatomat sohasem gyűrtem össze, külön külön kezeltem mind a kettőt. Nála minden egybe.
2010. márc. 9. 19:41
 10/17 A kérdező kommentje:
Hétvégén mikor ketten együtt vagyunk, az maga a mámor! Akkor érzem rajta hogy nagyon szerelmes, de hétköznap... egy suliba járok vele és ez is megnehezíti. nagyon sokat vár el tőlem : S
2010. márc. 9. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!