Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közületek olyan nő aki...

Van közületek olyan nő aki 16-17 évesen szült? Megbánta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted bevallja itt neked ezt valamelyik "nő"? Mindenki azt fogja írni, hogy élete legjobb döntése volt és imádja és csodálatos az élete azóta. Itt nem fogsz őszinte választ kapni.
2010. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
:) Reménykedni lehet :)
2010. márc. 8. 16:52
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én 16voltam amikor terhes lettem és 17múltam amikor megszültem a lányomat!És hát egy bizonyos fokig megbántam!Azóta már nem vagyunk együtt az apjával sem!De hát elvetetni nem lehetett mert az a mi családunkban nagy szégyen lett volna!Így mindenféle végzettség nélkül ott maradtam egy gyerekkel!(de azóta befejeztem a sulit is)De azt hogy lett egy gyönyörű és értelmes lányom azt nem bánom.....de őszíntén ráértem volna még!De ezt hozta az élet!És ennek már 20éve! :)
2010. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 8. 17:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Engem anyukám 17 évesen szült :)
2010. márc. 8. 17:02
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kb40- 50 évvel ezelőtt minden napos volt,hogy ennyi idősen szültek.Én a 19.szülinapomon szültem,persze nem tervezett baba volt.De megtartottuk,mert anyagilag aránylag jól álltunk,sulit befejeztem már.Azóta is együtt vagyunk,szeretjük egymást,26 évesen szültem egy lányt is.Nekem szerencsésen jött össze.
2010. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gratula :)
2010. márc. 8. 17:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai vilagban korai. De persze attol fugg hogy kinek milyen a hattere es a felfogasa. Az en anyukam 19 evesen szult engem, de sajat csaladi hazuk volt, meg auto minden megvolt. Miutan megszulettem egyetemre is jart, 2 diplomat szerzett, de neki konnyu volt mert megvolt a hatter.
2010. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg annyit hozzatennek hogy a mai tinik teljesen masok mint regen, mind felfogasban mind viselkedesben. Ez nem rosszindulatusag, en is "felelotlen" voltam lyan teren hogy nem erdekelt semmi mas csak a bulizas meg a haverok, ami annyira nem is baj ha az ember nem esik at a lo tuloldalara. Regen sokkal masabb volt minden.

Ma nem lehet azt mondani hogy 17-18 evesen nok, mert meg gyerekek..

2010. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
szia pár hónapja tettem fel a kérdést h 16 évesen nem e korai :) én így jártam azóta már pocakosodom és nemsokára töltöm a 17-et :) Tudom nem mindenki igy fogja fel mint én és igen a mostani 17-18 éves lányokat nem lehet felnőttnek nevezni (de még vannak kivételek) én vállalom ha már egyszer besikerült és tudom azt is hogy sok lemondással jár és ezeket vállalom is ! 3 éve és 7 hónapja vagyok együtt a párommal és elis jegyzett :)szóval vannak kivételek ! ezzel nem azt akarom mondani hogy büszke vagyok rá hogy anya leszek ien fiatalon vagy hogy akármit is jól csináltam de legalább vállalom a következményeket és vmien szinten már várom is hogy megszülessen és itt legyen velem :)
2010. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!