Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha csak egy...

Lehetek terhes ha csak egy szemet hagytam ki?

Figyelt kérdés
lindynette fogamzásgátlót szedek és az utolsó szemnél vettem csak észre, hogy kihagytam egyet. addig normálisan szedtem szóval azt a szemet nem pótoltam.
2015. aug. 10. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Ha elolvasod a tájékoztatóját, könnyen rájössz, hogy ha kihagysz egy szemet, utána egy hétig kiegészítő védekezés kell.
2015. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én sokszor kihagytam nem lettem terhes 2 év alatt egy levéllel spóroltam. Sajna nem nekem találták ki a gyógyszert.
2015. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már sokszor hagytam ki, sőt nem is pontos időpontokban veszem be este. Pl. van hogy este 19 órakor, de van, hogy 21 órakor jut eszembe. 4 éve szedem újra amióta nem szoptatok, eddig még nem maradtam terhes.
2015. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!