Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szeretnék tervezni, a...

Nem szeretnék tervezni, a véletlenre akarom bízni a teherbeesésemet. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nekem nincs kiábrándítóbb annál, mint amikor pont peteéréskor kell szexelni, nehogy ne legyek terhes. Egyszerűen csak már nem vigyázunk annyira, és majd összejön. Ez nagyon fura felfogás a részemről? Sőt, mondtam is a páromnak, hogy csak úgy randomra menjen el bennem, ahogy éppen kedve tartja.


27L



2015. aug. 10. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, sőt, kissé álnaívnak tűnik.

Ha a net népe megszavazza, hogy nem normális, akkor onnantól te is naptár alapján lövöd be az együttléteket?

Vagy egyáltalán miért fontos, hogy egy ilyen személyes dologról kívülállók mit gondolnak?

2015. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Dehogyis, nem népszavazást kérek :)

Hanem hogy nem szeretem a rágörcsölést.. itt meg mindenhol azt olvasom, hogy az egész szinte lépésenként előre meg van tervezve...

2015. aug. 10. 16:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt, hogy ki mit gondol, mert új vagyok a témában
2015. aug. 10. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válaszom : igen normális.

Legalább nem 12 évesen tetted fel ezt a kérdést. :D

Ha adottak a körülmények miért is ne lehetne a véletlenre bízni :)


Meg mondom az őszintét én eleinte nem figyeltem semmit, aztán mikor nem akart jönni a baba jött az ovulációs teszt hőmérőzés, minden figyelés. És még mindig nem jön a baba hát el határoztam h majd jön ha jönni akar. Következő hónapban nem figyeltem SEMMIT. És hopp késett, rohanás tesztért és pozitív lett. :)


Tehát tényleg nem szabad nagyon rá görcsölni. Ez az én vélemény s tapasztalatom.

2015. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Aki "gorcsosen" szamol, tervez, az valoszinuleg azert teszi, mert spontan nem sikerult. Mindenki azzal probalkozik eloszor, nyilvan. Aztan a vart csoda valahogy elmarad....


Kivanom, hogy sikeruljon spontan teherbeesned, de hidd el, a te eletedben is eljohet az a pont, amikor annyira vagysz babara, hogy barmit megtennel erte.

2015. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Most így gondolod, de ha 2-3 évig nem jön össze, akkor bizony másképpen fogod gondolni, és belátod, megérted azokat, akik mindent megpróbálnak az ügy érdekében.
2015. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, ezt nem tudhatom előre... csak kérdeztem, köszi!
2015. aug. 10. 17:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak addig működhet, amíg nem ismered a saját tested, vagy annyira rendszertelen a ciklusod.


Ha tudod, hogy mi merre hány méter, akkor akarva akaratlanul is tudatos lesz. Legalábbis nálam így volt.


Mivel már akkor is tudtam, hogy mit mikor lehet (mikor mire kisebb vagy nagyobb az esély), amikor még a terhesség elkerülése volt a cél, így amikor belevágtunk se tudtam elfeledkezni arról, hogy "na most nagyobb esélyünk van, mint máskor".

2015. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

45-50 napos ciklusokkal hidd el te is szamolgatnad a napokat....ha en spontanitani akarnek talan 3 ev mulva ossze is johetne a baba....amugy meg az allam igy is olyan jol lehetove teszi hogy mar 20 evesen is szulhessunk...raerunk nem?? szerinted 30 felett kinek van kedve szarakodni?? en inkabb szamolgatok, es azt a par honapot amit nyerek rajta, a hatralevo eletem soran a gyerekemmel toltom.. neked jo probalkozast...


28 N

2015. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én is hasonló cipőben járok. Nem szeretném megtervezni. Páromon dettó azt látom, ő soha nem lesz egy "gyerektervezős" típus. Úgyhogy mi jelenleg naptár-módszerezünk, mert azért még szeretnénk várni vele. Viszont én 28 vagyok, ő 31. Szóval másrészről meg lassan időszerű lenne, csak mindketten szeretnénk még húzni az időt. Ti egyébként megbeszéltétek, hogy innentől jöhet? És ő mit szólt, szó nélkül elmegy benned azóta? :)
2015. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!