Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most jött meg este, és a...

Ha most jött meg este, és a Clostilbegyt tabl. -t a menzesz 5. napján kell elkezdeni, akkor az most péntek v. szombat? Tudja vki, miért az 5. napon kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mensi első napjának számít már a mai nap. Én úgy tudom, hogy normál mensinél 5. naptól kell szedni, ha a normáltól eltérő a ciklusnapok száma, akkor annyival több vagy kevesebb, de gondolom, ezt már tudod.

Szerintem azért az 5. napon, mert általában 4 napos egy mensi, és utána kezdené el a szervezet termelni ismét azt a hormont, ami majd a péhez vezet. És ezt állítjuk le a closty-val. 5 nap után pedig a szervezet észleli, hogy "lemaradt" és rohamosan elkezd dolgozni.

Lényeg: pénteken kezd el szedni.

Mielőbbi babásodást kívánok neked!

2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Péntek.Mert ugye ma van az első nap.Én is az 5. naptól kezdem szedni.Azt igazán nem tudom miért.Így kell :). Neked ez az első clostys hónapod?
2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Igen, ez az elsö, és nagyon szeretném, hogy több ne is legyen! :)

De akkor is ma az elsö, ha alig van meg, ép csak "szinez"?

2010. márc. 8. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Második: első vagyok:-) neked hanyadik closty-s hónap?
2010. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok-Igen. Én úgy tudom, hogy az mindegy. Esetleg görbét vezetsz?
2010. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vezetem, de minek... :( Abbol jottem rá, hogy vmi nem stimmel. Majd kiderült, hogy az egyik petefészkem nem, vagy nemjól működik!
2010. márc. 8. 20:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha pénteken, az 5. napon kezdem szedni, napi 2x1, akkor kb. mikor szamithatok a pé-re?
2010. márc. 8. 20:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt már sokan írták azt is, hogy ha este 6 után jön meg akkor csak a következő nap lesz az első ciklusnap. De szerintem jobb lenne, ha megkérdeznéd az orvost.
2010. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a február volt az első clostis hónapom.Én is az 5.naptól szedtem és a 19.napon volt peteérésem.
2010. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: a hődet már csak azért is jó lenne vezetni, mert ott látni fogod, hogy mikor van/volt pé-d. Ezt már egy closty-s hónap előtt jó lenne tudni, hiszen így honnan tudod, mikor lenne jó akciózni? Mert ugye, nem ovu napján kellene, hanem előtte 2 nappal, hogy legyen ideje odaérni a kis katonáknak.

Nekem pl. a 17cn-on szokott lenni pé.

Esetleg használj még ovu tesztet, a vaterán nagyon olcsón hozzá lehet jutni, illetve ellenőrizd a nyákodat.

2010. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!