Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megéri szedni az Inofolicot?

Megéri szedni az Inofolicot?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, ez volt a 3. hónap amikor nem védekeztünk, kb 2 naponta együtt voltunk.A menstruációm teljesen szabályos 27 napos.Ritkán késik(eddig inkább hamarabb jött vagy max 1 napot késett)Amióta szeretnénk babát azóta annyi változás van, hogy nem rögtön vérzéssel kezdődik ,hanem kb fél napig barnázok. Voltam nőgyógyásznál is aki magultrahangozott és azt mondta minden szép és jó odabent. Szedjek magnéziumot, folsavat és javasolta az Inofolicot .De csak egy lehetőségként, nem úgyhogy na,most pont ez lesz a megváltás.Megnéztem és a PCOS-s nőknek javasolják meg IR-nek.Nálam nem derült ki ,hogy bármi gondom lenne ilyen téren(bár kivizsgáláson nem voltam azon kívül, hogy a nőgyógyi megnézett). Szóval a kérdésem: Megéri kiadni 12.000ft-t az Inofolicra így? nem lehet, hogy csak összezavarná a ciklusomat ?

2015. aug. 12. 17:23
 1/6 anonim válasza:

Szía Én nem lebeszélni akarlak róla de sztem mivel nem olcso inkabb a cickafark teát idd helyette.:Dmivel menstruációs panaszos nincs😃

Az is ilyenre van elősegíti a megtapadast

Nézd meg a GYÖRGYTEÁS HONLAPOT onnan tudsz is rendelni.

Sztem elotte csinálj egy tisztító kúrát ha gondolod a férjed is es utana kezd el inni.De ott minden le van irva.

Nekem pcosem van es inofolicot ittam meg a gyogyteakat mert gyógyszert már nem akartam szedni.Eredményként itt cumizik rajtam a kislányom 😃

Probald a teakat ha ugy semmi akkor próbáld az inofolicot.De lehet az mar nem fog kelleni😃

Ja!az Inofolic az folsav+Mio inozitol por keveréke ugyhogy ha azt elkezded plusz folsavat ne szedj!

Sok sikert és kitartást kívánok!

2015. aug. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A cickafark teát ismerem, csak nem tudtam, hogy tartósan is lehet inni.Egy pár éve volt egy kis problémám, amíg nem jutottam el dokihoz addig ittam meg ülőfürdőztem.Nagyon jó gyulladás csökkentő. Mire eljutottam, a dokihoz már nem talált semmi gondot.

Köszönöm a válaszodat!

2015. aug. 13. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én innen rendeltem. Ez teljesen ugyan az mint az inofolic, OÉTI engedéllyel. Jóval olcsóbb.

[link]

2015. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is anaturvitaminos cuccot rendeltem meg végüé. Ma megyek érte a postára :-)
2015. aug. 15. 08:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel esetleg: ahogy elkezdtem szedni a myo-inozitolt .Utolsó mensim aug.12. Most vagyok 9 hetes és 1 napos kismama ;-)
2015. okt. 15. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! Jó egészséget mindkettőtöknek!
2015. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!