Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerült vagy még korai...

Nem sikerült vagy még korai volt a tesztelés? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Augusztus 17re nem várom. Elviekben augusztus 3-án volt ovum de mivel elég rendszertelen a menstruációm van h néha egy hónapot kimarad. Ilyen volt a július is. így nehéz megmondani. Augusztus 4-én tudtunk csak együtt lenni és azóta is amikor csak lehet. Tegnap teszteltem egy negatívan. Nem sikerült vagy csak korán teszteltem?
2015. aug. 14. 07:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ez az első próbálkozós hónapunk
2015. aug. 14. 07:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Korai és az is lehet, hogy nem sikerült.
2015. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várom a további válaszokat
2015. aug. 14. 08:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak 14-én tudtatok együtt lenni, akkor nem telt el elég idő azóta, így nem csoda, hogy negatív a teszt. Még bármi lehet.
2015. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs akarom írni 4-én és ma van 14..
2015. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is 4.-en voltunk egyutt tegnap mar lett egy halvany pozi tesztem ami mara esrosebb lett. Viszont nekem szerintem koran lett pozi normalisan vasarnap tesztelj addig siman lehet nega sot meg utana is ne keseredj el!
2015. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia mi meg 3. án voltunk együtt akkor volt ovu tegnap még nem tudtam eldönteni pozi vagy nega de ma egyértelműen pozitív volt a 25- ös x- epil.
2015. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 17-re nem várom, nekem 2án volt ovum, aznap együtt is voltunk, tegnapi teszt negatív, pedig annyi furcsaságot produkálok, hogy az hihetetlen. A melleim akkorák, hogy már egyik melltartómba sem férek bele és nagyon érzékenyek, a hasam 4 napja görcsöl, de néha olyan erősen, mint amikor már menstruálok (mondjuk akkor sem szoktak vészes görcseim lenni), tehát nem csak az a pre-menstruációs görcsölgetés. Remélem, hogy sikerült és csak túl korai volt a teszt.
2015. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem 4-én volt pozi az ovuteszt, 3-án vtunk együtt, veszélyes a munkám, jó lenne tudni. Mikor teszteljek? Tescoban v. Rossmannban tudok tesztet venni.
2015. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vok, jah és csak 20-ra nem várom, csütörtökre.
2015. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!