Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolhatok terhességre a...

Gondolhatok terhességre a tüneteim alapján? Októberben készülünk a kaáli intézetbe.

Figyelt kérdés
Július 26-29-íg tartott a menszeszem.30-án voltunk együtt illetve 31-én is meg néhány nappal utána,nem tudom mikor. peteérés idején biztos nem,halál eset miatt.Igazából mindig tudom mikor van peteérés mert köztes vérzésem van,erős fájdalmam,de most nem volt.Jelenleg igen intenzív alhasi fájdalmam van,meg a cicimre nem tudok ráfeküdni mert érzékeny.egyébként nem fáj csak nyomásra,meg ha ráfekszek.tegnapi tezt negatív.12 éve nem sikerül baba.Háziorvos vetette fel terhesség lehetőségét mert elmentem hozzá úgy fáj a hasam azt hittem felfáztam.ciklusaim 28-29 naposak.Ha menszesz után estem teherbe érezhetek-e tüneteket,illetve mutathat e már a teszt valamit? ilyen nekem nem volt még.nem is gondolok babára hisz 12 éve nem jön.Tudom hogy tehetbe lehet esni mensi után is,kb hány nap kellhet míg valamit mutat a teszt? vagy valóban érezhetek valamit? Köszi.Ez nekem egy remény sugár most,főleg a halál eset után hisz 3 hónapon belül nagymamát,nagypapát elveszítettem,akik úgy vágytak dédunokára :(
2015. aug. 14. 11:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy következő menszeszem ideje Augusztus 25.
2015. aug. 14. 11:38
 2/16 A kérdező kommentje:
ja nem,augusztus 24. de egy nap mit sem számít :D
2015. aug. 14. 11:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, de jövő héten úgyis kiderül! :) Szurkolok! :)
2015. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi.jó lenne.de ez olyan hihetetlen lenne. de akár meg is jöhet.mi ilyen menstruálós család vagyunk :D izgatott vagyok
2015. aug. 14. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Kaáliban sikerült Szmatona doktornál az első inszeminációm, akkor a 15 dpo-n kellett tesztelnem. Annyira halvány volt, hogy el is dobtam a tesztet és a párom kukázta ki pár perc múlva és vette észre, hogy ott a csík. Szurkolok!

2015. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mi Szegedre megyünk Krizsán Dr. nőhöz október 13-án. Akkor még konzultáció lesz. a többit nem tudom.
2015. aug. 14. 13:58
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy buta vagyok de mi az a dpo? annyiszor olvasom hogy ennyi meg annyi dpo... de mit is jelent?
2015. aug. 14. 13:59
 8/16 A kérdező kommentje:
google. jó barátok vagyunk :) peteérés utáni napok száma :D
2015. aug. 14. 14:01
 9/16 A kérdező kommentje:
ha neked 15 nap múlva kellett tesztet csinálnod az azt jelenti,hogy leghamarabb akkor mutatja ki.tehát ha mondjuk nekem a 31-i aktus volt sikeres akkor valószínű még negatív a teszt. de ugye a spermiumok 72 órát is várakozhatnak.szóval akár még lehet 3-4 nap tolódás is. a kérdés hogy fájhat e a hasam meg a cicim? függetlenül attól hogy a teszt negatív...
2015. aug. 14. 14:04
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

igen. Nekem április 16-volt az inszemináció. És május 1-én kellett tesztelnem, 15 nap múlva. De biztos vagyok benne, hogy nem akkor termékenyültem meg, hanem pár nap múlva, mert az uh-n először 20-án vették észre a babát.

2015. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!