Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapig szedtem rezia...

3 hónapig szedtem rezia fogamzásgátlot és rgy hónapig nem szedtem de most újra egy honap kihagyás után most kénne megjönnie de 2 napja késik lehetek terhes? A gyógyszert rendesen szedtem csak volt az az egy honap es azota újra!

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de kevés az esély. Elég zavaros, hogy akkor most mióta szeded, mi volt abban az egy hónapban.


Csinálj tesztet.

2015. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 honapig szedtem utána kihagytam egy honapot ès mist újra szedem! De most kèsik meg hányingerem van 3-4 napja nagyon ami edig is volt de nem igy meg a hasam is megy vagy gyógyszer bevètel után vagy akkár evès után.
2015. aug. 14. 23:11
 3/10 anonim ***** válasza:
És abban a hónapban voltál együtt a pároddal védekezés nélkül? Akkor nyilván lehetsz. Vagy én nem értek vmit? :)
2015. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most voltam együtt a páromal ebben a honapban de elötte volt az az egy honap gyógyszer kihagyás ès fèlek hogy az megzavarta hogy újra elkezdtem! Ès most ráadásul 2 napja kèsik ès hányingerem van meg has menès! Ès elvileg hiába van gyógyszer kihagyás aznap megkènne jönnie de nem jött:/!
2015. aug. 14. 23:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányingered a tabitól is lehet! Én 3-4 hónapig rosszul voltam tőle amíg meg nem szokta a szervezetem. De miért hagytad ki? Persze, hogy meg vagy kavarodva a hormonoktól, ha össze-vissza szeded. Lehetsz terhes, hiába írják, hogy az első tabi már véd, hagyni kell neki 3-4 hetet.
2015. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nekem az elözö 3 havi tabitol nem ment a hasam se nem volt hanyingerem vagy ha volt is nem igy! Ès azert hagytam ki mert korházi kezelèsen voltam ahol olyan gyógyszert kaptam amivel együt nem lehet használni! Most ujra krzdtem de kèsik!
2015. aug. 14. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyu en szerintem is bezavarhatnak a hormonjaid. Ha a terhesseg miatt van hanyingered es egyeb tuneted akkor mar a teszt is kimutatja! Csinalj egyet es legalabb megnyugszol, biztosabb mint itt talalgatsz es varod a valaszokat!!!
2015. aug. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És neked nem mondta senki, hogy ha abbahagyod a fog. gátlót, akkor legalább 3 hónapig ajánlatos nem szedni újból, hanem csak akkor, ha már megbizonyosodtál róla, hogy a rendes ciklusod rendben van?

Lehet hormonzavar is, de mivel nincs száz százalékos védekezési módszer, így lehetsz terhes is, csinálj tesztet!

2015. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az még mindig nem derült ki, hogy a kihagyott hónapban védekeztetek-e. Amúgy még mindig lehetsz terhes, csinálj tesztet.
2015. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor mèg nem volt semmi együtlèt a barátomal csak az ujra szedèst követöen a 11-12 napon.. Ès most mèg nem jött meg

Tudom hogy ha nem jön meg csinálok tesztet csak mèg 1-2 napot várni akkarok a tesztel.

2015. aug. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!