Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szamítógép nem tölt le rendese...

Szamítógép nem tölt le rendesen. Net vagy gép hibája?

Figyelt kérdés
A gépem nem szedi le rendesen a játékokat vagy akármit.utorrentem van és mindíg újra kell ellenőrizgetnem a fájlokat mert kihagy mindig néhány %-ot.Pár hétig ellenőrizgetem és utána működik minden.Már új klienseket is szedtem le.Több oldalról is próbáltam de mindenhonnan így szed le.Már az utorrent több verzióját is probaltam meg bitorrentet sokmindent.Közben újra lett telepítve a gép és még mindíg.Win7.

2014. dec. 13. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A lemezt érdemes ellenőrizni, illetve azt, hogy esetleg a vírusirtó kotyog-e bele.
2014. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A merevlemez nem hibás véletlenül, vagy maga a rendszer? Mert ha a lemez gány, akkor már a rendszer is gyakorlatilag.

Ugye ha csak a net hibája lenne, akkor megszakadna meg ilyesmi, de normálisan letöltené, hacsak nem nagyon instabil a neted. Már csak azért is érdemes boncolgatni a dolgot, mert ha 1-2 dolgot újra kell ellenőrizni, az egy dolog, de hogy mindent az már furcsa.

Nekem eddig összesen 1x fordult elő ilyen, pedig folyamatosan torrentezek valamilyen formában.

Esetleg még azt mondanám, hogy használj stabil torrent klienst, mert vannak nagyon szar és intabil verziók is egy adott kliensen belül.

2014. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a rendszer az a Windows ugye?mert az újra lett rakva és elötte/utana is ugyan úgy működött de szerintem az nem hibás.Lefutattam egy keresést a HDsentinel-le de nem írt ki hibát. :\ Köszi a válaszokat!
2014. dec. 14. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!