Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hete hagytam abba a fogamzásg...

3hete hagytam abba a fogamzásgátlót.11. Én együtt voltunk a párommal lehetséges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
30.án vettem be az utolsó tabit és rendre megjott a bajom.majd 11. Én együtt voltunk a párommal.azóta volt egyszer egy barna gumiszerű folyásom.és tegnap óta görcsölgetek.18.an negativat teszteltem:(korai volt?ennek ellenére lehetek terhes...?
2014. jún. 21. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért szerinted hogy lesz a gyerek?

Lehetsz.

És korai volt.

2014. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

11-én voltatok együtt és 18-án teszteltél?

Mondcsak, elolvastad-e a terhességi teszt tájékoztatóját?

2014. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetsz, de nem tartom valószinűnek.

de a teszt korai volt, igen.

2014. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 F.B.I. ***** válasza:
Szia! igen lehetsz terhes és ha 11-én voltatok együtt,akkor 25-e környékén érdemes tesztet csinálnod.
2014. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 14 nap után érdemes tesztet csinálni. Csak türelmetlen vagyok :))) első :tudom hogy lesz a gyerek,csak nem tudom hogy az abbahagyása után esetek e teherbe egyből vagy hogy mennyi az esélye.
2014. jún. 21. 18:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel hogy így hogy még csak most hagytam abba a tabit mikor esetek teherbe?vagy hogy ilyen korán össze jöhet e...a cinizmus nem érdekel köszi :)
2014. jún. 21. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A mai, modern fogamzásgátlók annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy elég egyetlen nap ahhoz, hogy kiürüljön a szervezetből, tehát ezért is baj, ha valaki csak egy szemet felejt el bevenni, máris lehet terhes.

Ami gondot okozhat akár, hogy nem minden nőnek indulnak be egyből az abbahagyás után a természetes folyamatok. Vannak akiknek kell 1-2 hónap, de olyan is, akinek meg mindehhez orvosi segítség kell. De nagyon soknak pedig egyből beindul, tehát az esély egyből megvan. Nem egy ember lett rögtön terhes fog. gátló abbahagyása után, szóval neked is simán összejöhetett.

Viszont a sikeres aktust követő 14 nap múlva lehet csak teszttel kimutatni, és azt is általában csak az érzékenyebb tesztek mutatják ki.

Tehát akár türelmetlen vagy, akár nem, még nem volt vagy nem volt még elég HCG a szervezetedben, amiből kimutassa a teszt, ha netán terhes lennél.

És ha már most így rágörcsölsz a témára és türelmetlenkedsz, hogy feleslegesen tesztelgetsz, akkor csak magadnak csinálsz felesleges köröket.

Majd ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet! Előbb felesleges!

2014. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet negatív. Viszont fáj a mellbimbóm,és nagyon érzékeny.és ilyet még sosem éreztem.múltkor meg a derekam szakadt le olyan volt mintha megjonne de semmi.érdemes még tesztet csinálnom?? Reménykedhetek meg pozitív. Tesztben?
2014. jún. 27. 10:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Esetleg volt olyan köztetek akinél később mutatta ki a teszt a babót??? :)
2014. jún. 27. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!