Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az éjszakai lábgörcs lehet a...

Az éjszakai lábgörcs lehet a várandósság korai tünete is?

Figyelt kérdés

33 naposak a ciklusaim, 32. napon vagyok, harmadik napja van hányingerem reggel, tegnap olyan "mindjárt megjön" érzés volt a hasamban, most éjjel pedig elviselhetetlen lábgörcsöm volt.

Lehet, hogy a hirtelen frontváltozás okozta, de attól a fejem szokott fájni... Rákerestem, és láttam, hogy ez az éjszakai kínzó lábgörcs a terhesség jellemző tünete, de csak későbbi szakaszban.


Ha késik, mindenképp csinálok tesztet, de addig is érdekel a véleményetek?


U.i.: Amúgy szeptemberben lesz az esküvőnk, tehát az idegesség miatti csúszással is számolva nem lesz könnyű a helyzetem most. :D


2015. aug. 16. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem éppen korai tünet, inkább magnézium hiányra utal. Vagy lehet még kálcium de ez a ritkább eset.

Egyébként ettől függetlenül lehetsz terhes, csak a tünetekre nem szabad alapozni nemvárt előtt.

2015. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lábikragörcs a magnéziumhiány tünete, ami nagyon jellemző ugyan terhesség alatt, DE nem csak terhesség alatt.

A népesség nagyrésze eleve magnéziumhiányos.

2015. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :) Peteérés körül voltunk együtt, bár mivel még most nincs konkrétan tervben a baba, ezért védekeztünk, de hát ki tudja. Persze majd kiderül, ha késik, aztán tesztelek. :)
2015. aug. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!