Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Sikerült?

Szerintetek Sikerült?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon szeretnénk kisbabát,a naptár szerint július 27-től voltam termékeny és augusztus 3.-án volt peteérésem. Július 27.-től augusztus 11-ig (a mai napig) végig együtt voltam a párommal. Augusztus 4.-én csináltam egy Peteérési tesztet ami pozitív lett és elvileg még termékeny voltam. kb. 1 hete van folyamatosan hányingerem és sokszor rám jön a sírhatnék szinte zokogok. utánna meg nevető görcseim vannak. Utolsó menzeszem Júlis 18.-án jött meg , tartott egészen 24.-ig.(7 nap) a Következő menzeszemnek most Augusztus 20-án kell megjönnie. általában a ciklusaim 30-34 naposak.

ui.: 16 éves koromban kiderült,hogy PCO betegségem van. Párom szerint sikerült ? vagy csak egy egyszerű hormonzavar. a Válaszokat előre is köszönöm. 21/L



2015. aug. 11. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Teszt ha nem jön meg. De a napi együttlét nem javìt az esélyeken,inkàbb rontja a sperma minőségét. 2 naponta ajànlatos együtt lenni. A pcos meg sajnos nehezìtett pálya. De drukkolok. A tünetek meg nem lehetnek még a babàtól. Hiszen ha 27- én összejött akkor is csak most a napokban mutatnà a teszt tehàt tünetek is most jelentkeznének először.
2015. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a hányingernek még korai,enekm is talán 5 hétnél volt. egynél még tuti korai. ettől függetlenül lehet baba. amúgy mi nem is tudtuk,hogy ritkábban kéne, napi 2x csináltuk és fél évre rá sikerült. (csak hogy első írta) de igaz,hogy úgy több az esély,ha mondjuk 2naponta
2015. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. egy ismerősöm azt mondta h már akkor is lehet rosszul lét ha még nem ágyazódott be. az se biztos,hogy 27-én fogant meg lehet h előbb de akkor a teszt már ki mutatná.
2015. aug. 11. 19:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Még annyit h a párom azt olvasta h ha babát szeretnénk akkor 24 órának kell eltelnie az együttlétek között
2015. aug. 11. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
2 naponta érdemes együtt lenni próbálkozós időszakban. elvileg annyi kell, hogy jó sok sperma termelődjön. Nálunk bevált
2015. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen, és Gratulálok nektek :)
2015. aug. 12. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia mi 14 hónapja próbálkoztunk 2 hónapja ovu tesztelek és kiderült hogy sose jókor voltunk együtt 😂 ez így már vicces.... Na szóval kiderült hogy 11.napon van pè-m.... és most a második ovus hónapban babas lettem pont ma teszteltem pozitivat 😊😊4napos késés után ( bevallom nem mertem a sok csalódás miatt) szval 14.hónapra lettem terhes ha nem jönne össze most akkor veterán vegyél tesztet és sikerül sok sikert kívánok 😊
2015. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint ! Legalább 30db vegyél és a 7 8 naptól kezd el a tesztelest de kívánom hogy neked meg bárki másnak ne kelljen ennyi időt várnia. ☺
2015. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen és Gratulálok nektek a babához. Augusztus 3.án és 4.-én is csináltam ovulációs tesztet Pozitív let szoval biztos h jókor voltunk együtt.
2015. aug. 13. 19:26
 10/10 A kérdező kommentje:
13.-dik Dpo-n vagyok tegnap elött nagyon halvány pozi
2015. aug. 16. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!