Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék akkor ezt...

Ha terhes lennék akkor ezt már kimutatná egy teszt?

Figyelt kérdés

Utoljára július 12-én jött meg és 19-én múlt el. Ha 28 napot számolok akkor 1 hete, 9-én kellett volna megjönnie viszont nekem sose volt pontos de nem is késett olyan sokat. Ha hétvégén csinálnék egy tesztet és terhes lennék akkor azt már kimutatná?

És olyan kérdésem lenne, hogy tényleg a reggeli első pisilésnél érdemesebb megcsinálni?

Ne haragudjatok ha buta a kérdés de ehhez a részéhez egyáltalán nem értek mert sose kellett ilyesmivel foglalkoznom.


2015. aug. 16. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy milyen tesztet érdemes venni ami olcsóbb de jó is? A Qupidoról írták többen, hogy bevált de volt aki azt írta, hogy többet is csinált és negatív lett, aztán valami mást próbált és az pozitív lett.
2015. aug. 16. 20:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Már kimutatná.Azért érdemes reggeli elsőből mert akkor a legmagasabb a hcg szint,mivel koncentráltabb a vizelet,mivel éjjel nem iszol és pisilsz annyit mint nappal.

De ha terhes vagy,már bármikor kimutatja.

Tesztelj!

2015. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Rossmannos facellet vegyél az a legjobb.
2015. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2015. aug. 17. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
2015. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Várok péntekig, hátha megjön addig :)
2015. aug. 17. 11:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyértelműen negatív lett a teszt. Amin eléggé csodálkozok mert azóta se jött meg...
2015. aug. 22. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!