Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy sem?

Terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Most már lassan két hete (vasárnap lesz annyi) késik a menstruációm. Sosem volt még ilyen nekem. 1-1 hetek voltak, előbb vagy később, de ennyi még sosem, és nyomát sem látom, hogy megjönne. Viszont ma reggel a teszt negatív lett. Akkor most terhes lehetek vagy nem? Párommal nem volt tervben, persze, ha megtörténik, én nagyon örülnék neki.


Annyi még, nem tudom, hogy ez jelenthet-e bármit is, hogy eddig mindig úgy menstruáltam, hogy rengeteg jött belőlem, és kb 5-6 nap alatt elmúlt, de múlt hónapban vagy 4 napig szinte semmi sem jött. Aztán mondjuk elkezdett rendesen jönni, meg görcsöltem veszettül.



2015. aug. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hét után már akkoris kikellene mutatnia a tesztnek, ha esetleg később volt ovud. Szerintem ez hormonprobléma lesz, menj dokihoz.
2015. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkabb cisztanak vagy mas nogyogyaszati problemanak latszik. Hormon vagy egyeb problema. Ha a teszt negtiv, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy. Menj dokihoz es mond ezt el neki es vizsgaljon ki.
2015. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen esetekben ciszta okozta a kimaradást késést.Ennyi idő után tesztnek mutatni kellene.Mindenképp orvos.Anno ugyanígy voltunk vele.Nem bántunk volna semmit ha baba van.De a ciszta akadálylozta.Amint rendbe tettek rögtön terhes lettem késéssel és egyértelmű pozitivval. Azóta a második pocaklakót várjuk.
2015. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pár éve nekem is volt ilyen,3 hetet késett,semmi bajom nincs,nem volt,megjött utána rendesen,tesztek nekem is negativak voltak.cisztám sincs,mert azt doki látta volna,rendszeresen jártam ellenőrzésre.

Azt mondták belefér ha ilyen nagy melegben akár egy honap is kimarad.

(most uton van már a teso,szoval más miatt maradt ki:)))

2015. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!