Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap mult a menstruáciom...

Ha tegnap mult a menstruáciom és a srác nem engette belém akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap mult el és lefeküdtem a barátommal de nem engette belém akkor most lehetek terkes vagy nem és ha igen akkor honnan tudom meg ha az vagyok? Ha az vagyok akkor mit csináljak hogy ne legyek terhes?

2015. aug. 18. 01:56
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Az teljesen kizarva hogy elmondjam barkinek is, azert fordultam ehez az oldalhoz, amit en tudnak tenni hogy ne legyek terhes az mi? Pl. lattam neten olyat is hogy forro vizbe ulni vagy ilyesmi?
2015. aug. 18. 03:09
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

- Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!

- Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


14 évesen még gyerek vagy és egyáltalán nem kéne szexelned. Foglalkozz inkább azzal, hogy nem tudsz se írni, se fogalmazni, se szöveget értelmezni. Aztán jöhet az, hogy úgy csinálsz valamit, hogy közben fogalmad sincs róla mi az, hogy kell, mik a következményei. Szerintem ennyi idősen nem a lábaidat, hanem mondjuk a biosz könyvet kéne nyitogatnod. Akkor legalább nem lehetsz terhes és tudnád is, hogy miért nem.

Most komolyan, akkor kérsz felvilágosítást, amikor már attól félsz, hogy baj van? Azonkívül, hogy fiatalon hanyagolni kéne a dolgot, a védekezésre nagyon is ügyelni kell, ha már ilyen éretlenül belevágsz a szexuális életbe. Nem csak gyereket, de fertőzéseket is kaphattok a nyakatokba - bár ez még a kisebb probléma. Van esély a teherbeesésre, akár fogamzásgátló tabletta és óvszer mellett is, ezért ajánlatos FELNŐTTEKNEK csinálnia, nem nektek. Kérdezd meg ezt inkább anyukádtól, apukádtól... Fogadjunk nem mernéd.

A terhesség nem neked való, semmilyen téren nem vagy elég érett hozzá (de még a szexhez sem). A legegyértelműbb jele, úgy gondolom: két csík a teszten (ha már óvszert nem vesztek, ennyi kiadás csak belefér, kevesebbe is kerül, mint egy gyerek). Ha megvan, akkor már nem lehet "csökkenteni a valószínűségét" annak, ami már megtörtént... Nem, akkor szépen lehet sírni anyunak, hogy kísérjen el és fogja a kezem, amíg kikaparnak belőlem egy emberi lényt... Utána meg egy életre lelki sérült lehetsz az élménytől.)

Mindezt csak azért mondtam, hogy egy kicsit elgondolkozz. A többiek lazán mondják, hogy semmi esélye, de én nem biztatlak. Lehet most nem jött össze, de lehet egyszer később húzza ki és megtörténik a baj vagy akármi.

(Mindenesetre nagyon remélem, hogy csak kamu a kérdés...)

2015. aug. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kerdes, a fogalmazasomomr es hellyesirasomrol ne beszeljunk mert neten nem tartom kotelezonek. Megbantam ami volt, elhiheted hogy nem orulok neki... (Es egyebkent sertegetni faradtal leirni ezt a sok szoveget vagy segiteni? Ha annyira szepen "kiosztottal" akkor gondolom ugyan olyan szepen fel is tudnal vilagositani hogy ha mar megtortent akkor mit csinaljak? Fogamzasgatlo es szuleimnek szolas nelkul)
2015. aug. 18. 03:21
 14/32 anonim válasza:
68%
üdv,17 hónapja megszakitásosan sexelünk,nemszeretnénk babát ezért nagyonnagy körültekintéssel csináljuk,de ha becsuszna avval sem lenne baj,gondolom nállatok már nem ez a helyzet. Védekezzetek,nembiztis hogy a barátod tudja kontrollálni magát!
2015. aug. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

14 valaszolo: koszonom!

De meg mindig nem kaptam egy olyan valaszt hogy mit csinaljak!

2015. aug. 18. 03:30
 16/32 anonim ***** válasza:
29%
#15: Mi az, hogy nem kaptál? Mondtam, hogy vegyél terhességi tesztet. Vagy mire vársz? Hogy magától kiderüljön? Ha összejött, akkor úgyis szólni kell szüleidnek, hiába tiltakozol ellene. Ha meg nem, akkor a továbbiakban ne létesíts szexuális kapcsolatot védekezés nélkül és örülj, hogy nem lett semmi baj.
2015. aug. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Jol van veszek, csak olyan nyomorek varosban lakok hogy van 3-4 gyogyszertar es anyamat ismerik
2015. aug. 18. 03:47
 18/32 A kérdező kommentje:
Jol van veszek, csak olyan nyomorek varosban lakok hogy van 3-4 gyogyszertar es anyamat ismerik, ovszert is kb ez miatt nem vettunk
2015. aug. 18. 03:47
 19/32 A kérdező kommentje:
Jol van veszek, csak olyan nyomorek varosban lakok hogy van 3-4 gyogyszertar es anyamat ismerik
2015. aug. 18. 03:47
 20/32 anonim ***** válasza:
58%
#20: Azért egy óvszer sokkal kevésbé lett volna gáz, mint egy teszt, nem?
2015. aug. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!