Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap mult a menstruáciom...

Ha tegnap mult a menstruáciom és a srác nem engette belém akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap mult el és lefeküdtem a barátommal de nem engette belém akkor most lehetek terkes vagy nem és ha igen akkor honnan tudom meg ha az vagyok? Ha az vagyok akkor mit csináljak hogy ne legyek terhes?

2015. aug. 18. 01:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak hogy ne legyek terhes?" ezt ugye nem mondod komojan?! Abortusz.De olyan nehéz gumit használni?

Tessék jobban odafigyelni.Amúgy meg nem hinném terhes vagy.

2015. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg TEGNAP (azaz most már tegnapelőtt) történt? A teszt csak a kövi menstruáció idejekor mutathat valami eredményt. Eseményutánit nem árt bevenni (nem hinném, hogy nagyobb "hülyeség", mint óvszert, fogamzásgátlót használni), de igen, ha már ilyen korán szexelsz, akkor ebbe sajnos be kell vonni valami szakembert, vagy legalább egy felnőttet - mivel te még nem vagy az, és ami a legnagyobb probléma, hogy felelősségteljes se.

Szerintem tök mindegy, hogy ki mit állít, nem jó ilyenekkel szórakozni. Lehet, hogy kicsi az esély, de mit csinál a kérdező, ha pont Ő lesz az az egy az akárvalahányból? Nem érdekel, hogy milyen tudományos izére alapoztok, nem vagytok a helyében, így ne tanácsoljátok egy 14 évesnek, hogy nyugodtan éljen nemi életet és bízza közben magát a szerencsére.

2015. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!