Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap mult a menstruáciom...

Ha tegnap mult a menstruáciom és a srác nem engette belém akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap mult el és lefeküdtem a barátommal de nem engette belém akkor most lehetek terkes vagy nem és ha igen akkor honnan tudom meg ha az vagyok? Ha az vagyok akkor mit csináljak hogy ne legyek terhes?

2015. aug. 18. 01:56
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Lehetsehes, de akkor most tenyleg nincs semmilyen megoldas hogy a teherbeeses eselyet csokkentsem? Barmi, pl. stressz, felfazas.. barmi
2015. aug. 18. 03:55
 22/32 anonim válasza:
100%
NINCS, érted, NINCS.
2015. aug. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
#22: Utólag védekezni? Ezt te sem gondolhatod komolyan. (Maximum vetélést, abortuszt csinálhatsz - ha van gyerek.)
2015. aug. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
53%
Olyan hülye vagy, mint 6-szor :D 14 évesen arra van eszed hogy széttedd a lábaidat, arra nem hogy védekezz? Anyád mire tanított te szerencsétlen? Ciki a helyzet mi? :D remélem anyád megtudja és agyonüt, már csak azért is hogy az ilyen ne szaporodjon inkább :D amúgy meg ne a kifogásokat keresd hogy mièrt nem veszel tesztet, hanem húzd el a beled a gyógyszertárba te szerencsétlen!
2015. aug. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%
Ezért nem kell 14 évesen szexelni. Aki elég felnőttnek érzi magát a szexhez, az érezze magát elég felnőttnek a következmények viseléséhez is. Semmilyen védekezési módszer nem 100%-os, aki ezt nem tudja elfogadni, az ne szexeljen. Jó hülye vagy lányom, így tanított anyád?
2015. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

82 %-os, te nagyon hülye!

Írt valamit ez a szerencsétlen a ciklusai hosszáról hogy így meg vagy győződve róla hogy messze még az ovuja?

Nem, pedig attól függ!

Rövid ciklussal a mensesz ALATT is teherbe lehet esni, nemhogy utána!

Igen, megszakítással is!


Kérdező ne tesztért rohanj, azzal még 2 hétig semmire se mégy, hanem esemény utániért!

Háziorvos, nőgyógyász!

2015. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolón kívül mindenki csak kioktatja (igaz, joggal), de nem tanácsoltok neki semmi okosat. Ha tényleg tegnap történt a dolog, akkor irány a doki, írass fel esemény utáni tablettát, még benne vagy a 72 órában... Viszont utána olvasd el az összes többi kommentet, és gondold át, hogy ez megérte-e... Egy gyerek nem játék, főleg nem egy gyereknek! Szóval ha mész esemény utániért a gyógyszertárba, akkor azzal a lendülettel vehetsz is pár csomag óvszert! És hidd el, hogy a patikusok nem fogják visszamondani anyudnak! Szurkolok, hogy ne legyél terhes!
2015. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
16%

#26: Előváladéktól? Akár a mensesze alatt is? És még én vagyok a hülye. Ráadásul van pár olyan idióta itt, aki egy 14 éves gyereket esemény utániért küld el. Istenem... Szerinted mekkora esélye van annak, hogy előváladékkal bejut egy spermium, túléli a vagina közegét, aztán a méh közegét ÉS még mindez rövid ciklussal is párosul? Basszus ennyi erővel HIV+ is lehet a srác, ha az anyja az volt és akkor a legkisebb gond a megtermékenyített petesejt.


Én legalább a témában hallgattam már egyetemi szinten információkat, nem csak bebőgök urban legendeket.


Bencoerr: Mint írtam, a szüleiddel muszáj leszel beszélni és egy nőgyógyász tud a mostani és későbbi esetekre is megbízható tanácsokat adni. Ne az itteni birkákra hallgass, akik jobb esetben középiskolában hallottak erről utoljára pár percben információt...

2015. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Még hogy egyetemen! Ébresztő, a kezed a bilibe lóg!

Na uzsgyi a PubMed-re ha olyan okos vagy és művelődj egy kicsit a témában!

Bár az is elég lenne, ha ITT kinyitnád a szemed! Pár topikkal arrébb egy kis 16 éves várja a gyermekét egyetlen megszakításos együttlét után...

2015. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Pár százezer másik meg nem terhes, de azért álljon meg a menet. Egy másodpercig se érveltem a megszakításos közösülés mellett. Erről az esetről volt szó, amivel kapcsolatban a továbbiakban is tartom, hogy nüansznyi az esély.


Ha a pubmeddel jössz, talán te is tudod, hogy mennyi tényezőnek kell együtt állnia ahhoz, hogy ebből gyerek süljön ki. Idiotizmus ilyen mértékű kockázat mellett rávenni egy tinit az esemény utáni tablettára, vagy egyéb, általa pedzegetett házi praktikák kipróbálására.

2015. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!