Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik megszakítással szeretkezn...

Akik megszakítással szeretkeznek és nem baj ha jön a baba de még várnának. Nem gondolkodtak még azon, hogy így nem adják meg a lehetőséget hogy a legjobb spermium jusson célba?

Figyelt kérdés
Tehát megszakítják a közösülést, az előváladékban ha van is, sokkal kevesebb a hímivarsejt. Tehát abból a kevésből a "leggyorsabb" fog célba érni és nem a sokkal többől, amiben a leggyorsabb lehet, hogy sokkal jobb géneket hordoz. Ez csak elmélet, ezen gondolkodtam. Lehet, hogy butának tűnik a kérdés na de mégis. Én szeretném ha a gyermekem a lehető legjobb géneket örökölné, ezért ha megszakítással esnék teherbe biztosan elgondolkodnék, hogy mi lesz ha nem lesz egészséges például...

2015. aug. 18. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
:) ha genetikai betegsége van egy gyermeknek, akkor teljesen mindegy hogy az előváladékból jövő sperma hordozza, vagy a "rendes", így is - úgy is beteg lesz... nekem sérült gyermekem van és az ismeretségi körömben a beteg gyerekek mind tervezett gyerekek, van akinél genetikai probléma van, van akinél a szülés közben volt komplikáció és emiatt lett beteg... szóval az elméletednek nincs alapja :)
2015. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném ,hogy befolyásolja a gyerek egéyzségét.Elvileg csakk a legjobb spermák élik túl a hüvelyi közeget.A beteg gének lehetnek a petesejtben sajnos azt senki Nem tudj ,hogy mikor melyik terhessék,hogy végződik.
2015. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért.:)
2015. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el gondolkodni a dolgon, mert most kezdünk bele a babatervezésbe és a fogamzásgátlót nemrég hagytam abba, várunk az "éles akciókkal" amíg rendesen be nem áll a menzeszem. Rákszűrés stb, már meg volt, az orvos semmi akadáját nem látja a teherbeesésnek de pár hónapig megszakítással védekezünk. És megfordult a fejemben, hogy ha mégis teherbeesnék talán nem a legjobb kiskatona érne a célba :D de túl sokat gondolkodom. Mindig filozofálok valamin :D
2015. aug. 18. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
csak a legjobbak jutnak el a célig amúgy is. ha betegnem azért
2015. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!