Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem törvényszerü, hogy a pé....

Nem törvényszerü, hogy a pé. -m kb. mindig ugyan arra a napra essen, ugye?

Figyelt kérdés

Már mint ugy értem,hogy 3. hónapja hőmérőzők,elöször a 14.napon volt,utánna a 13.-napon,most pedig már a 16.napon vagyok,és még mingig lent van a hőm 36.2-n.Szerintem ma van pé.-m ugyhogy bele kell húznunk!Valószínü ha nem síkerül akkor kb. 32-33 napra fog megjönni a nem várt? [link]

Tudom ovu.teszt,bíztosabb lenne de most az nincs.


2008. szept. 7. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valóban változó lehet, hogy mikor van peteérésed! Szerintem neked egyenlőre még nem volt. Viszont ha ma van pé-d, akkor húzzatok bele pároddal! Ha most van akkor 30. nap körül számolom, hogy nem kell megjönnie, mert a luteális fázis az 12-14 nap általában.
2008. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. szept. 7. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!