Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet? Bovebben lent...

Mitol lehet? Bovebben lent leírva. Kérnék tapasztalatot, vélemenyt

Figyelt kérdés
kb.1 hete állt el a havi vérzésem, ma meg enyhébb mindjárt megjon érzésem volt, gorcsolgetett a hasam mint mensi elott szokott. de hat meg nem johet, mivel most volt meg. a melleim is nagyon fajnak, a bimbok és korulotte.ezek mind normalisnak mondhatok volnanak mensi elott de kozvetlen utanna 1 hettel meg nagyon korai.szeretnenek babat es probalkozunk is.
2010. márc. 9. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
PÉ?
2010. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csináltál tesztete, 1 hete? ha nem akkor csinálj. nekem a kolléganöm az elsö babánál 3 hónapig menstruációs vérzéssel feküdt, a másodiknál meg nem is tudta 12-ik hétig hogy terhes, akkor csak az tünt fel neki hogy felszedett pár kilót és rossz szaga van a hütönek, mert végig menstruált.


ha egy hete csináltál tesztet és negatív vagy akkor tuti nem terhességtöl vannak ezek inkább egyéb hormonális, vagy PE

2010. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eléggé rendszertelen, késni mindig szokott de olyan meg sosem fordult elo hogy egymas utan ketszer jojjon meg, inkabb csak késni szokott
2010. márc. 9. 19:52
 4/5 A kérdező kommentje:
meg csak szombaton voltunk mensi utan 1utt, szoval meg tesztre nem is gondoltam, terhes nem lehettem ha meg jott késve ugyan de atlagosan, mennyisegre es nap hosszusagra, ugy mint maskor, az kizart hogy meg mensi elott terhes lettem volna, de most mert jelez ha most mult el
2010. márc. 9. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű peteérésed lesz.
2010. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!