Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a Facelle...

Tapasztalatok a Facelle vizeletsugaras teszttel? Van akinek álpozitív lett?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy Facelle vizeletsugaras tesztet, azon határozott rózsaszín vonal lett, viszont az x-epil és vaterás one step hómező. :(

Van aki hasonlóan járt (pozitív vizeletsugaras) és nem volt baba?



2015. aug. 19. 08:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 08:04
 2/19 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 08:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez sosem csap be!!!
2015. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hihetsz a facelle tesztnek! Az xepil nem olyan érzékeny, az one step meg pláne nem. Ez egyértelmű pozitív, drukkolok hogy erősödjön!
2015. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én a zöldön is látok csíkot. A Facelle hamar és egyértelműen megmutatja


[link]


[link]

2015. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok! Úgy szeretném... Már lassan két éve próbákozunk... :(
2015. aug. 19. 08:44
 7/19 anonim ***** válasza:

[link]


A bal oldali facelle tesztcsik, a jobb oldali x-epil. Az x-epil raadasul reggeli elsobol keszult, mig a facelle delelotti tobbedikbol, a One Stepesek meg marha lassan mutatjak. ha a facelle rozsaszin es idon belul jott ki, akkor szerintem hihetsz neki. Az x-epilrol hanyadik perc utan keszult a kep? Mert az en tesztemen jo lassan jott ki, igaz, meg 10 percen belul volt.


Hanyadik dpo-n keszultek a tesztek?

2015. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a dilemmaban vagyok, hétfőn határozottan halvány pozitív lett a facelle vizelet sugaras tesztem, viszont tegnap reggel a Gabriel teszt negatív.
2015. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem kellett 5 perc és már látszott is a csík, és egyértelmű rózsaszín. Egyébként egyszerre készültek a tesztek. :D

Kb 15 perc után fotóztam őket.

Nem tudom pontosan hányadik dpo-n tartok, ha tippelnem kellene, akkor 12-t mondanék. (nem tudok hőmérőzni, mert Duphastont szedek)

2015. aug. 19. 09:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, nem hiszem hogy valós lenne a facelle teszt mert most nem rég csináltam egy clearblue compact tesztet és negatív. Lehet hogy a facelle hajlamos a pozitivitasra.
2015. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!