Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert ertekelhetetlen a gorbem?

Miert ertekelhetetlen a gorbem?

Figyelt kérdés
A ciklusom 28 napos. Ma van a 17. nap, elvileg peteeres utan vagyok, a hom viszont csak 36,2. Ez azt jelenti, hogy nincs peteeresem? Az egesz gorbem cikk-cakkos. Az meg hozzatartozik, hogy 2 muszakban dolgozom, igy hajnali 4-tol reggel 10-ig szinte minden oraban van meresem ebben a ciklusban. Lehet ez a baj?

2015. aug. 19. 16:25
 1/10 A kérdező kommentje:
[img] [link]
2015. aug. 19. 16:35
 2/10 A kérdező kommentje:
[img] [link]
2015. aug. 19. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
A képet ugyan nem látom, de igen, lehet az az oka a cikk- cakkos görbének.
2015. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha így dolgozol akkor inkább ovutesztet használj.Így nincs értelme mérni.
2015. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért értékelhetetlen, amiért te is írod! A hődet minden nap ugyanabban az időpontban kell mérni, hogy biztosat mutasson! Próbáld beállítani minden reggel az ébresztőt(akkor is,ha csak délutánra mész dolgozni), gyors megméred és alhatsz is tovább ;)
2015. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a probléma, hogy így tényleg nem lehet mérni, mert vannak bizonyos "szabályai" a dolognak, amiket ha nem tudsz betartni, akkor valószínűleg mindig értékelhetetlen lesz a görbéd...

Viszont ami egy picit tényleg aggasztó a görbédet nézve, hogy ha minden alkalommal legalább 3 (de inkább min. 5) óra alvás után mértél, felkelés előtt, akkor attól függetlenül, hogy egyszer hajnali 4-kor, egyszer 10-kor méred a hőmérsékletedet, ha volt peteérésed, szerintem (hangsúlyozom: SZERINTEM, de én nem vagyok orvos!) ekkora különbség nem nagyon lehetne, csak pár tized fok.

De az is lehet, hogy még ebben a hónapban nem volt mégcsak csak most valamiért csúszik az egész...

Mindig min. 3 óra alvás után, még az ágyban, szinte félálomban méred? Mindig ugynott? Nem hónaljban? Végig ugyanazzal a hőmérővel? Megmutatod az előző görbédet is? Az is ugyanilyen cikk-cakkos?

2015. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, erre szamitottam. Akkor nem valoszinu, hogy beteg vagyok vagy ilyesmi!?
2015. aug. 19. 17:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Szajban merem ugyanazzal a homerovel ahogy kinyitom a szemem. Nincs masik gorbem, mert most merem eloszor
2015. aug. 19. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Azt még akartam írni, hogy azért gondolom, hogy nem lehet ekkora ingadozás csak attól, mert néhány órávl később méred, mert én, még régebben, mikor nem vettem túlzottan komolyan a dolgot, úgy mértem, hogy nálam is volt 5 óra ingadozás is, és mégis azért ki lehetett bogarászni, hogy mikor volt a tüszőrepedés. Mert onnantól már nem ugrált ekkorákat, mint Neked, mindig 36,7 és 37 között mozgott. De ez azért hangsúlyozom, hogy csak egy példa, mert nekem, amióta rendesen mérem, nagyon egyenes a luteális szakaszom, főleg a közepe.
2015. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!