Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj van? Fogamzásgátlót...

Baj van? Fogamzásgátlót szedek már majdnem egy éve. Nem tudom, hogy ennek köze van-e a dolgokhoz, de sajnos az elmúlt időben nem sikerült pontosan mindig ugyan akkor beszedni.

Figyelt kérdés
Volt hogy 4-5 óra késéssel vettem be. A párommal együtt voltunk, de már akkor amikor nem kellett szedni a gyógyszert, hanem a 7 nap kihagyás volt, de még nem jött meg.Az együttlét után megjött, de 2 nap után abba maradt, és nem tudom ez mitől lehet. Lehet hogy terhes vagyok? Természetesen el akarok menni az orvosomhoz de sajnos csak 31. -e után tudok.

2015. aug. 19. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy terhes vagy. vegyél egy tesztet.
2015. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4-5óra késés nem baj. 12 órán belül kell bevenni a megszokott időhöz képest. Tehát ha te reggel 7kor szoktad, de csak délben jut eszedbe, még bőven időben vagy. Ha rendesen szedi valaki a gyógyszert, akkor a tablettaszünetben is védett. Az pedig, hogy 2 napos a vérzésed, lehet attól is, hogy ha régóta szeded, rövidül és enyhül a vérzés. Ettől függetlenül lehetsz terhes, de ezeket jó, ha tudod.

Mikor kell vagy kellett volna megjönnie?

2015. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!