Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisfiam nagyon...

1 hónapos kisfiam nagyon ébren alszik, ha felkelek mellöle az ágybol rögtön ébren van! Hogyan lehet segiteni ezen a problémán? 2. sajnos köldök sérvet állapitott meg az orvos, azt mondta 3 éves korig kinöheti. Akik babája sérves volt elmult neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ébren alszik, hanem van valamilyen alvási stádium ami 20 percig tart. Ez azt jelenti, hogy az elején éberebb és utána alszik csak el mélyen. Picivel tovább legyél mellette. De én a helyedben az ágyba elalvásra tanitgatnám mert igy később is igy fog elaludni és az nem túl előnyös.


8hós kisfiú édesanyja

2010. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy vele alszol, s az ébersége miatt tényleg minden mozdulatra felriad. Neki is és neked is jobb, ha külön alszotok- én is a lányommal szundiztam 4 hónapos koráig nappal, nagyon nehéz volt leszoktatni róla. Az a bizonyos alvási ritmus 40 perces, amiről az első válaszoló írt.

Köldöksérv- ügyben sajnos nem tudok segíteni.

2010. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sérvhez nem tudok hozzászólni, de az alvásiprobléma ismerős. Nálunk az jött be, hogy kitámasztottam valami kis plüssel, mintha én lennék mellette, illetve a "bebugyolálás is hasznos volt.
2010. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.igen van egy kistakarónk aminek olyan anyaga van mint a köntösömnek és oda szoktam tenni neki igy azt hiszi én vagyok.de akkor is keveset alszik,viszont a baba kocsiban meg 2 orát húzóban alszik van mikor 3 is.
2010. jan. 21. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az alvós problémában nem tudok segíteni, viszont sérvet nekem is állapítottak meg babakoromban, azt mondta az orvos, hogy nem szabad hagyni, hogy sooat sírjak és azt hiszem hasra is sokat kellett fektetni, végül elmúlt, nem lett probléma, kérdezd meg az orvosod mit javasol, hogy a babáddal se legyen gond.
2019. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!