Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ideje menzesz előtt 1-1,5...

Egy ideje menzesz előtt 1-1,5 héttel mindig előjön bennem, hogy nagyon szeretnék babát. Ezek szerint ez a biológiai óra? :-) ) Amint megjön, az érzést mintha elvágták volna, ismét közömbössé válok a témára. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem biológiai órának hívják:)

Biológiai órája ketyeg annak,aki idősebb már és lassan kifut az időből,hogy gyermeke legyen.Az úgy 35-40 éveseknél jön elő,ahogy mennek a klímax felé.

Nálad tuti nem ez van hacsak nem vagy Te is 40:)

Ezt csakis neked kell érezned,tudnod,átbeszélned magaddal és a pároddal,hogy mikor vagy felkészülve az anyaságra.

10+3 hetes kismama.

2010. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!! :-)) Én 24 vagyok, és jövőre mennék férjhez. A párom már nagyon szeretne babát, ő 26. Nem tudom mi ez, mert a környezetemben sajnos csak baba ellenesek vannak, mármint a barátnők. Ők egyáltalán nem akarnak SOHA babát. Én szeretnék majd, lehetőleg az esküvő után. Emiatt már alig találkozunk, mivel ők ezt nem tartják "divatosnak". Szerintem pedig csodálatos lehet!! :-))
2010. márc. 10. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Köszönöm:)

Hát tudod nekem meg azokról a nőkről van meg a véleményem,akik nem akarnak gyereket.Az én szememben az nem is nő,csak egy vénlány.

Oké mindenkinek máskor jön el az idő amikor anya szeretne lenni,na de soha?

Egy nő akkor lesz igazán nő ha szül és nevel.

Addíg csak egy valaki az utcán:)

És persze a pasik is szeretnének egy idő után gyereket,ritka az olyan aki nem akar apa lenni.

A pasi akar a nő nem,így elválnak,véget ér a kapcsolat.

Egy kisbaba,egy gyerek a nő jövője,élete értelme.

Akinek van gyereke az szerintem nem élt hiába:)

Akinek nincs az meg egyedül fog megöregedni,és meghal aztán a kutya se fog emlékezni rá,hogy ki volt:(


de ez csak az én véleményem:)

Én imádom a gyerekeket,nekem már van kettő most vagyok kismama a harmadikkal és tervezünk negyediket is:)

Egy igazi,hangos nagy család:)

Mert úgy szép az élet,gyerekzsivajjal,és látva ahogy felnőnek:)

2010. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi is nagy családot szeretnénk, sok picivel:-)) Nálunk az iker szülés is gyakori, szóval még az is lehet, hogy nekem is lesznek ikreim:-)) Mindenki azzal jön, hogy a mai világban hová szülne a nő? Szerintem régen is felnevelkedtek a kicsik, rosszabb helyzetben, most azért szerintem bele lehet vágni. A szüleimnél lakunk, apukám szeretne unokát, anyu szerint még nincs itt az ideje... Szerintem viszont lassan kialakul bennem is a vágy egy piciért, emiatt is szeretnék. Külön nem tudunk menni, nincs hová. Szóval még várnom kell, pedig én már most szívesen babáznék:-))
2010. márc. 10. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!