Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki, akinek köztivé...

Van itt valaki, akinek köztivérzése volt és akkor sikerült teherbeesnie?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy van akinek köztivérzés jelzi a peteérést ami kb 1-2 napos pecsételő vérzés.Nekem most 4 én volt hasonló és együtt is voltam a párommal.2 napos pecsételésem volt.Van valaki akinek így sikerült?Kb 3 napja nagyon fájnak a melleim.
2015. aug. 21. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ovulációt jelző köztivérzéshez nem tudok hozzászólni, de ha tényleg 4-én volt a tüszőrepedésed, akkor ma már biztos kimutatná a teszt. Szerintem holnap tesztelhetsz egyet, ha nem jön meg. (És ha biztos, hogy 4-én ovut jelzett a pecsételés.) Ezek szerint akkor mostanság nem várod, ugye?
2015. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen..24 re nem várom.Szerinted teszteljek holnap?
2015. aug. 22. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából ha 24-re nem várod, akkor csak 10-e körül lehetett az ovud... És akkor lehet, hogy nem azt jelezte a pecsételés, hanem kisebb hormonproblémára is utalhat.

De ha gondolod, tesztelj holnap, ha 10-én volt a tüszőrepedésed, már akkor is kimutathatja. De ha biztosra akarsz menni, vagy nem szeretnéd erre "pazarolni" a pénzt, akkor csk 25-én tesztelj! Aztán viszont mindenképp írd meg, mi lett! Drukkolok! :)

2015. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta? Vagy megjött? Mi újság?
2015. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos megjött:(Nem tudom mi lehet,mert másfél napra jött meg..olyan közepesen.A melleim még fájnak,de nem olyan erősen mint ensi elött és nagyobbak is.
2015. aug. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!