Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szoptatás alatt...

Teherbeesés szoptatás alatt fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

KÉNYES KÉRDÉS


sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy aki szoptatott, és mellette fogamzásgátlót szedett, esett-e teherbe? Mikből jött rá, hogy terhes, és melyik gyógyszert szedte? És mi volt az oka ennek?(pontatlan szedés, stb..) Köszi a válaszokat előre is! :)


2015. aug. 21. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem szedtem szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlót, de hallottam több olyat, hogy rendesen szedték, és terhesek lettek mellette mégis. Állítólag az nem olyan hatásos.

Én konkrétan azt hallottam, hogy úgy vette észre az illető, hogy terhes, hogy nem akart szopizni a gyereke. Ja, és még rádásul ekkor még meg sem jött neki egyszer sem a szülése óta.

2015. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit nekem felírt az orvos szoptatás alatt, azt abban a hónapban hívták vissza "stabilitási problémák" miatt. Tudok olyat, aki terhes lett mellette.

Szoptatás alatt néha teszteltem egy digitálisat, az kimutatja azt is, hogy mióta vagy terhes, jó találmány.

2015. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!