Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt szedhető...

Szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
fél éve szedek Azaliat, megvan a napi 5 szoptatás is. Mégis mostanában sokszor érzem magam furán...rosszul. fáj a gyomrom, nincs étvágyam, néha hányingerem is van, pedig órák óta pl ne ettem semmit. tudom, hogy itt senki nem lát bele a méhembe, de ez lehet terhesség? esett valaki teherbe így? Ma veszek tesztet.

2013. okt. 12. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég sokan esnek teherbe Azalia mellett, nekünk is így jött össze a második baba. Akkor mondta a dokim, hogy ez egyáltalán nem biztonságos, még szoptatással sem.
2013. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem,már 7 hónapja.Megfelelően véd.Még szoptatok napi 6x.

Én is érzek ilyeneket amit te is.De nem terhesség miatt.

Csak a hormonok játszanak,nyugi.

2013. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak mivel még nem jött meg szülés óta, folyton rettegek, nehogy teherbe essek! minden héten tesztet se csinálhatok azért...de most vettem, azért holnap reggel megcsinálom, hogy megnyugodjon a lelkem.
2013. okt. 12. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.Nekem se jött meg még.

Én is úgy érzem minden hónapba,hogy terhes vagyok.Olyanok a tünetek,aztán kiderül,csak a hormonok.Én is teszteltem már,mert azt hittem,aztán negatív lett.

Írd majd meg mi lett az eredmény!

2013. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erős pozitív....még fel se fogtam!
2013. okt. 13. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Komolyan??

Hu...mennyi idős a picid?

Csak tablettával védekeztetek?Vagy másképp is?

Örültök neki?

2-es voltam

2013. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kisfiam, és egyáltalán nem számítottunk még kistesóra. máshogy nem védekeztünk, csak szedtem szépen a tablettát. holnap megyek dokihoz, azt se tudom hány hetes lehetek, mivel még nem jött meg egyszer sem. se anyagilag, se lelkileg nem vagyok/vagyunk még készek egy újabb gyerekre, de ha már így alakult, akkor egyértelműen marad.
2013. okt. 13. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelek.Hát nem vagytok könnyű helyzetben,az tuti.

Nagyon sajnálom.Mi azért a tabletta mellet a megszakítást is alkalmazzuk,sose megy el bennem.Figyelünk nagyon,mert nem akarunk még mi sem kis tesót.

2013. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!