Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még szoptatok. áprilisban...

Még szoptatok. áprilisban rendesen menstruáltam, de májusban nem jött meg (20. án kellett volna) mikor teszteljek? Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Helyette 23.-ától folyamatosan pecsételek,a mai napig.pár csepp minden nap.(21.-én együtt voltunk)(előtte meg 5.-én).a tesztem negatív..ettől még lehetek terhes?ha esetleg 21.-én estem volna teherbe mikor mutatja leghamarabb a teszt?járt már valaki így?
2014. jún. 8. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem védekeztetek,akkor már miért ne lehetnél terhes???
2014. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha mindig normálisan védekeztetek, akkor nagy eséllyel nem vagy terhes:) persze van 1-2% esély, de azért ezt beláthatjuk, hogy karón varjú esete.
2014. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szeretnénk kistesót. de arra vagyok most kíváncsi hogy ha 21.-én lettem esetleg terhes akkor mikor mutatja a teszt.és a barnázás ellenére is rendben mehet minden??
2014. jún. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!