Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hete kesik par napja csinalta...

1hete kesik par napja csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Foloslegesen aggodok? (Meg a menzeszem nem altbe)

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon sok ilyen kerdes van de egyikre se valaszolnak egyertelmuen ezert kerek csak ertelmes kerdeseket.
2015. aug. 23. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyikre sem válaszolnak egyértelműen? Hát ez milyen meglepő! Szerintem innen mégis ki tudná megmondani, hogy terhes vagy-e??????

Mosz komolyan! Beléd látunk???? Vagy mi?

Nem tudom, mit vársz!

És milyen értelmes kérdést vársz??? Nem inkább értelmes választ?

Felnőtt ember vagy, ha továbbra sem jön meg, vegyél újra tesztet vagy menj el orvoshoz! Egy csomó oka lehet, hogy nem jön meg, nem csak a terhesség.

2015. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
figyu ha késik és negatívak a tesztek,akkor mindneképp menj el nőgyógyhoz,lehet h cisztád van,vagy valami hormonprobléma.Meg gondolod végig,hogy van e okod aggódni a terhesség miatt.(kiszakadt a gumi?előváladék?) ha semmi,akkor nyugodj meg,majd megjön,vagy irány a doki
2015. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!