Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez csak száradási csík, vagy...

Ez csak száradási csík, vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mikor jött ki rajta a vonal, mert siettem munkába és csak otthagytam a fürdőszobában. Este meg már nem is jutott eszembe, hogy ott van. Ma reggel láttam meg. Szerintetek ez csak száradási vagy örülhetek? 3 napja késik.

[link]

[link]


2015. aug. 23. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Én pozitívnak látom.
2015. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megcsináltad a tesztet és rögtön ott is hagytad?

Hát nem tudom... lehet éppenséggel halvány pozitív is.

Szerintem pár nap múlva csinálj egy újat és ne hagyd ott :)

2015. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nagyon izgulhattál az eredmény miatt, ha egy percet nem bírtál várni, ill. el is felejtetted. :)) Vihetted volna magaddal egy zacsiban. :))


Én ennyi idő elteltével inkább nem értékelném, viszont három napos késés bizakodásra ad okot! Csinálj egy másikat, használati utasítás szerint!

2015. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Száradási csík. A pozitív sokkal-sokkal erősebb.
2015. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Késésben voltam, és sietnem kellett. Meg igazából biztos voltam benne, hogy negatív lesz, ezért nem is figyeltem annyira. Nem akartam újból csalódni. Holnap csinálok egy újat.
2015. aug. 23. 11:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Száradási csík szerintem.Vékonynak és színtelennek látom.3 napos késésnél már erős rózsaszínnek kellene lennie.Ismételd meg egy facelle teszttel.
2015. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez Facelle teszt. És az ovulációm későm volt ebben a hónapban, a hőm alapján még csak a 12. dpo van ma.
2015. aug. 23. 11:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halvány pozitív. Remélem a következö jobban látható lesz. Drukkolol. 😊
2015. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem volt vékony, színtelen csíkos a teszt, akkor az száradási csík volt. Facelle tesztcsíkosat vegyél, ne kazettásat, és a vastag vonalnak higgy.
2015. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Száradási csík. Sokkal vékonyabb az a csík, mint a kontroll. Nekem is volt már ilyen többször is. Mindig reménykedtem, aztán megjött. Sajnálom :(
2015. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!