Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Lefeküdtem a barátommal...

. Lefeküdtem a barátommal időben kivette. Mégis csináltam tesztet egy csik volt rajta. Megtartottam a tesztet. Egy hét múlva 2 csik volt rajta. Ez hogy lehet? Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha 2 csik van rajta, akkor nagyon valószinű, hogy terhes vagy, az előző tesztet valószinűleg túl korán csináltad me, azért volt 1 csikos.
2015. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Dzsenifer!

Nem olvastad el, hogy a teszt 3 percen belül értékelhető?

Nem hetek múlva?

Nem vagy terhes az alapján a teszt alapján.


Amúgy minek őrizgetsz negatív teszteket???

2015. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es nem 2 tesztet csinált, csak egyet. És egy hét múlva is megnézte, akkor látott még egy csíkot.
2015. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Az első tesztet mikor csináltad? Valószínűleg túl korán. A teszt az aktus után leghamarabb 2 héttel mutatja ki a terhességet. Ha a másodikon 2 csík volt, akkor terhes vagy. Csinàlj azért mégegy tesztet, ha az is pozitív, akkor már tuti.

Az "időben kivette" meg nem jelent semmit, mert mint tudjuk, az előváladékban is lehet sperma és az is lehet, hogy mégsem vette ki időben.

2015. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Jaaa bocsánat. Én is azt hittem, hogy 2 tesztet csinált.


A teszt bőven nem értékelhető 1 hét utàn!! Minek őrizgeted?

2015. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Elolvastam a kérdést mégegyszer, ugyan azon a teszten volt 2 csik később, akkor nem vagy terhes a teszt alapján.. Bocsi, nem akartalak ijesztgetni...
2015. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezután a teszt után csináltam még egyet.azon egy csik volt
2015. aug. 24. 09:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, de az a csík hcg-re reagál, szerintem ha nincs hcg, nem lesz ott se 3 perc, se egy hét után.

Csinálj egy új tesztet most, az a biztos. Ha mégis terhes lennél, jobb ha megtudod mihamarabb.

2015. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a ciklusoddal?
2015. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót senki nem olvassa el? Nem dísznek teszik a dobozokba.
2015. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!