Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig védekezünk amikor szeret kezünk. Nála voltam 1 estét, és ő már 2szer elélvezett a gumiba. Eltelt kb 1,5 óra és (tudom, hülyék voltunk) de megtette kb 2-3 mozdulatra a péniszét a hüvelyembe. Mivel ez mar a 3. aktus lett volna, így nehezebben állt fel a barátom pénisze, és ki is volt száradva teljesen. Ezt a behatolást másnap is megcsinálta ugyan így kb 3 lökésre. De akkor is száraz volt. Lehetek így terhes? Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz tablettát feliratni, és tesztet is csinalok majd. Segítsetek!!

2015. aug. 24. 13:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam egy helyen: "betette kb 2-3 mozdulatra a péniszet a hüvelyembe gumi nélkül"
2015. aug. 24. 13:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz, simán. Ha nem ment el pisilni közben, akkor az előző ejakulációból maradhattak spermiumok, amik kijöhettek az előváladékkal.

Amit nem értek: 2x elélvezett a gumiba? Ugyanabba a gumiba? Ugye tudjàtok, hogy elélvezés után gumit kell cserélni, mert ha lelankad kicsit élvezés utàn, akkor kifolyhat belőle az ondó? Ha így csináltátok, akkor még nagyobb esélye van a dolognak.

Tesztet 2 héttel aktus után tudsz leghamarabb csinálni, azelőtt nem mutatja ki.

2015. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én fogalmaztam rosszul bocsánat! Elelvezett egy gumiba, utána levette, elment megtörölni, pisilt is. Utána eltelt kb 1-2 óra és egy új gumiba megint elment. Utána megint pisilt és megtörölte. Utána eltelt 1,5óra és akkor tette be 2-3 lökésre gumi nélkül.
2015. aug. 24. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Oké így azért sokkal kevesebb az esélye, de óvszer nélkül sajnos mindig van esély. Annyit tudsz csinálni, hogy 2 hét múlva tesztelsz.
2015. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt fogok mindenképp!
2015. aug. 24. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes így is.

Lényeg: védekezés nélkül ne tegye be a farkát, mivl a gyerek az úgy lesz...!!!

2015. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de kb. 0,0001% rá az esély.


A keletinél kiszállós módszernél sem az előváladéktól esnek teherbe a nők, hanem mert a pasi nem húzza ki időben. Kevés kivétel akad. Azért én a kockáztatást már csak a vőlegényemmel mertem megcsinálni, hiszen, ha becsúszik, becsúszik. Eddig nem csúszott. De ő kifejezetten boldog lenne, ha becsúszna :D

2015. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, tegnap voltam nőgyógyásznál, és szerinte is nagyon kicsi az esély rá. :)
2015. aug. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!